bugün

aykut kocaman'la aralarında bir sıkıntı olduğu biliniyordu fakat içeriğine tam hakim değildik. demek ki halledildi ki döndü.
şu kadarını söyleyeyim, inanılmaz mutlu oldum. hem teknik anlamda, hem kişisel anlamda.
hakkinda bu kadar entari girildigini gorunce onemli bir sey oldu sandim bende. bir sey falan mi geldi basina diye merak ettim.

allah korusun.
yuvasına geri dönmüş fenerbahçe nin evladı.

hoşgeldin emre.

ruhun yeter.

(bkz: emre cincon un anasını sik)
doğuştan atletico madrid'li olan türk oyuncu.
fenerbahçeye geri dönen doğuştan galatasaray,inter,new castle,fenerbahçe ve atl madridli olan futbolcu.
dönmesinden daha önemli olan aykut kozaman beyefendinin 85nci istifasını verip vermeyeceğidir *
edit:newcastle bitişik yazılır tabi lan
ne schneider ne de drogba onun kadar bi takimi sevemeyecektir, hosgeldin emre.
edit: ulan isiniz gücünüz yokmu lan glykol yazsada eksilesek, eksileyin a q.
dönmesiyle bizleri mutlu etmiş futbolcu böylece aykut'a daha az söveceğiz ayrıca kendisine çirkef diyenler gidin melo'yu biraz gezdirin kakasını falan yaptırın. *
gotu boklu atleticoda bile forma sansi bulamadi ama sevgili fenerliler ortaligin amina koyacak entrileri giriyor, ilginc.
Türk futbolunun gelmiş geçmiş en iğrenç futbolcusudur.
orta sahaya can verecek hırslı futbolcumuz. hoş gelmiştir.
belhandanın alınamadığının resmidir.
(bkz: teselli hediyesi)
kürkçü dükkanına geri dönmüş olan ırkçı futbolcu bozuntusu.

(bkz: lets kick emre out of football)
Ayrıldığı türk kulüplerine bonservis parası kazandırmamasıyla bilinen futbolcu.

galatasaray ve fenerbahçe kendisinden bir lira bile bonservis bedeli kazanamazken inter 2005'te 5 milyon avro, newcastle united da 2008'de 4,5 milyon avro bonservis parası kazanmışlardır.
eski takımına geri dönen fitbolcu, aferin vefalı çocukmuş canım benim yaaaa...
yönetimin belhanda yok, bununla şe'yapın mesajıdır.
tamam hadi tamam kızmıyorum sana aziz.
takımda görmekten bıktığım oyuncu. bırakıp bırakıp siyasete geri dönenlere benziyor.
http://www.itusozluk.com/...ini-siktigimin_284602.jpg
Fenerbahçe' ye çok çok yararlı olacak olan futbolcudur. Ortasahadaki futbolcu çokluğu önemli değil, bizde de bi sürü forvet var ama drogba'yı alıyoruz. Tabii ikisini bir tutmuyorum ama ikisi de gerekli transferlerdir.

Inşallah biraz daha sakin, inşallah biraz daha milli takım kaptanına yakışır şekilde oynar.

Uzak kalınca sinirim geçmiş lan bu adama.
noldu la yapraaam madrid sert mi geldi demek istediğim futbol teröristidir.sneider ile drogba abine gitte imzalı forma versinler.
edit:kötüleyin olum kötüleyin.götünüzüde yırtsanız elinize vereceğiz merak etmeyin.civcivler sizi.
kedicikleri inleten futbolcu. sadece stratejik bir geri dönüş. nokta. kızan varsa buz soksun. 2 topçu da cuma gelir, olur biter. meydan boş sanmayın enikler!
atletico'da dikiş tutturamayan futbolcudur. ait olduğu yere, fenerbahçesine dönmüştür, tebrikler. Galatasaray'dan sonra da kısa bir italya tatili yapmıştı, şimdi de ispanya tatili yaparak rutin döngüsünü tamamladı. Ligimizin kalitesi arttı onun gelmesiyle.
türkiye'ye gelmiş.
trabzon'a gelmese bari..

(bkz: 17 şubat 2013 trabzonspor fenerbahçe maçı)
türkiye'nin şu anda aktif futbol oynayan en deneyimli ve aynı zamanda en iyi orta saha oyuncusu.

bunu bir fenerbahçeli olarak söylemiyorum objektif bir futbol izleyicisi olarak söylüyorum; adam gs ile uefa kupasını kaldırdı sonra inter'de, newcastle'da yıllarca oynadı ve sonra gelip fenerbahçe'de de yıllarca oynadı. 17 yaşında başladı bütün bunları yapmaya. selçuk ise 2008'de gelmiş trabzon'a ve şenol güneş'in elinde değişip ve gelişip 2010-11de parlamış.

şu saatten sonra selçuk inan'ı bir avrupa takımı alır mı? alabilir, ama 33 yaşına geldiğinde (eğer boşta ise) son uefa kupası şampiyonu tarafından havada kapılmayacak zannımca - kapılırsa da yanlış tahmin etmiş olurum özrümü dilerim.

her ne kadar çirkef olsan da şu 60+ (yaş) havasındaki gereğinden fazla sakin ve heyecansız takımda senin gibi bir isyana ihtiyaç vardı.
fenerbahçemin ihtiyacı olan adam. hoş geldi, safa geldi.
transfer edilmişmiş, atletiko şutladı demiyorlar da.