bugün

ilerleyen yaşına rağmen önemli bir klübe transfer olan futbolcu.
şu likten gittide kurtulduk, atleticodada kulübenin demirbaşlığını yapar sahalardanda silinir gider. Türk ligi onun gidişiyle yeni bir sayfa açacaktır.
sonunda, doğuştan taraftarı olduğu takıma gitmiş topçu.

görsel
emre fenerbahçe ye geldiğinden beri, durmaksınız onun aleyhinde havlamış olan anti-fenerli itlere inat, fenerbahçeli emre olarak anılacak futbolcu.

ben şu an hiç kimseye değil sadece fenerbahçe yönetimine kızgınım. bu adamla sözleşme yenilememekle ayıp ettiler başka hiçbir şey değil.
türk futbolu açısından harika bir karar vererek atletico madrid'e gitmiş olan çirkeftir. umarım uzun bir süre ülkeye geri dönmez, hele milli takıma kesinlikle seçilemez.
hepimize geçmiş olsun, uzun zamandır iyi bir haber almamıştık
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
Öyle böyle bu sezon Uefa kupasını kazanmış bir kulübe transfer oldu. Yaşı 32 ve teklif edilen parada gayet makul onun için. Ben de emre olsam giderdim hani. Ama milli takım ve süper lig defteri kendisi için çok zor açılır artık...
Kaliteli oyuncudur.gsliler o gitti diye zil takip oynamaktadir zaten görebilirsiniz. Aykut kocamanin operasyonu sürüyor. Lugano'dan sonra emrenin de gidişine ses çıkarmadı. Bu tarz oyuncuların gitmesi fenerbahçelileri de sevindirir yerini dolduracak birileri alındıktan sonra. Ama Lugano gidip yerini Bekir doldurmaya çalışıyorsa sorun var demektir. Bu sene başka durumlar vardı ses etmedik. Ama seneye de gidenlerin yeri doldurulmazsa fenerbahçe icin çok sıkıntılı günler olur...
hiç sevmediğim ve içimde bu futbolcuya karşı 1 gram merhamet de yoktur ancak, bu yaşta atletico madrid'e transfer olabiliyorsa emre, hala o eksi futbolcu emre yeteneğindedir ve helal olsun demek gerekir.
futbolculuğu tartışılmaz fakat kişiliği için (en azından saha içinde) aynı şey söylenemez.
gittiğin yerde kal sakın döneyim deme.
iki ay daha kalsa mazhar osmana gidecekti. sabredememiş, atletico madrid'e gitmiş...

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
a. madrid'e transferi kesinleşmiş fenerbahçeli futbolcudur.*
atletıco madridin yeni oyuncusu imiş...fenere ne kazandırdı bu adam oraya ne kazandırsın.
adam ispanyaya gitti hala arkasından atıp tutuluyor..
kendinize acıyın lan..
o durumdasınız.
fenerbahçeliler çok seviyor, diğerleri nefret ediyor. bunu değiştiremeyiz zaten, o bir kenara.

fenerliler gelin bi şey konuşucaz. bu adamın yerini nasıl doldurucaz agalar? şahsen bu takımın başarısında başka diğer kulüplerle işi olmayan bir insan olarak emrenin insanlarda ne büyük bir antipati oluşturduğu ile ilgilenmiyorum, futbolla ilgileniyorum, ve emre en berbat mevkimiz olan göbekte harikalar yaratıyordu.

fenerbahçe futbol takımı çok şey kaybetti, diğer olaylar konusunda fikrim yok.
reyes ve forlan'ın gönderilme sebeplerine bakaraktan açıkçası atletico'ya gideceği haberlerinin fos olduğunu düşündüğüm oyuncuydu.
ne diyelim hayırlı olsun.
öte yandan, cidden sevmiyordum bu adamı. futbolu, futbol olmaktan çıkaran, maçı polemiğe çeviren adamın tekiydi ama yine de bursaspor'a gelmesini istiyordum çünkü türkiye'de gerçekten mevkisini en iyi şekilde kotarabilen futbolcuydu.
turk futbolunun karakter yoksunu sahsiyeti..

http://arsiv.sabah.com.tr/2006/06/03/spo121.html
(bkz: sübhaneke dinimiz amin)
Turk futbolu an itibari ile ondan kurtulmuştur. Önümüzdeki sezon Ronaldo'nun hayalarına tekme atarak, Messi'nin kıçını ısırarak veyahut muhtelif ırkçı söylemleri ile spor gazetesi manşetlerine çıkmasını bekliyorum.
sonunda türk liginden gitmiş çirkef futbolcu. (bkz: şimdi onlar düşünsün)

aynı tavırları la liga'da sürdürsün bakalım kaç tane maçı tamamlayabiliyor.
karısı ve çocuğunu kıskandığım tek futbolcu eh biraz da ufaktır ama sevilir.
Tam tanımıyorum ama gördüğüm kadar dönek, Çirkef, tuhaf biri.
atletico madrid'e transfer olan 32 yaşındaki futbolcu.

Türkiye'deki kullanma tarihi sona ermişti en nihayetinde. Futboluyla göz doldururken hal ve hareketleriyle gözden düşmeyi hiç ihmal etmemişti bence.

Aslında ''kurtulduk'' falan diyoruz ya. Hikaye...

Asıl sorun şimdi başlıyor.

Emre fenerbahçe'de iken bir sorun yarattığında ''fenerbahçeli emre'' olarak anılıyor ve bu sorunlar fenerbahçelileri bizzat ilgilendiriyordu.

Ama şimdi Madrid'de.

Oluşabilecek herhangi bir problemde ''türkiyeli emre'' olarak anılacak ve bu durumdan rahatsızlık duyacağız Hiç şüphesiz.

Aklıma sadri şener'in şu sözleri geliyor,

''emre, türkiye cumhuriyeti'nin problemidir.''

umuyorum ki, daha iyi işlere imza atarak nasıl bir sorumluluk aldığının da bilincine varır.

Fenerbahçeli emre olarak anılmayacağı falan yazılmış sağda solda. Doğrudur. Benim için emre hep böyle anılacaktır.

görsel
yolu açık olsun.
cimbom ve ts camiasının gitmesine en çok sevindiği kişi.