bugün

ayrica bu arkadas, cani gibi sevdigi, hastasi oldugu Galatasaray’dan da(!), yine kucukken taraftari oldugu fenerbahce’sinden de(!) ayrilirken kuluplerine bir kurus para kazandirmamistir.

(bkz: free transfer)
Eveeeet Arda'dan sonra emreyi de kaçırmayı başardık. Artık rahatiz. Sırada kim var acaba? Merak ediyorum. Sanki ulkecek çok terbiyeli, ahlaklı, sakin, hiç sinirlenmeyen, asabi olmayan, küfür etmeyen bı milletimisiz gibi adamla uğrasa uğrasa kaçırdık sonunda. Arda gibi, emenike gibi.. Rahatiz şimdi hadi bakalım...
ayrıldığı hiç bi türk takımına para bonservis kazandırmamış oyuncu

bak profile çöz sıfatını..
--spoiler--

benim zaten babam madrid göçmeni, çocukken bana hep atletico forması giydirirdi, s.kseler real madrid'e gitmem.

--spoiler--
oynadığı her ligin, takımının ve rakip takım oyuncularının ırzına geçen futbolcu.

şimdilerde "dur hele la liga'nın da bir amına koyimde gelim" diyen futbolcuymuş efendim.

(bkz: la liga da ki zenciler rahatsız)
doğuştan atletico madrid'li olan türk oyuncu.
atletico transferi için söylenebilecek tek bir şey vardır : şimdi ispanya düşünsün!
bugün bayramım benim evet , bayramım.. yook 29 mayıs falan diye değil..bu emre karaktersizi ülkemizden gidiyor ya benim bayramım bugün.. geçen sene luganoyla yapmıştım bu bayramı bu sene emreyle yapıyorum... çünkü bu gibi karaktersizler türk futbolundan gittiği sürece futbolumuzdaki fair play oranı yükselecek.. insanlar fenerbahçe'ye kinle bakmayacaklar.. şimdi tek biri kaldı gitmesini istediğim... kim mi..?

ben bıyıklı diyeyim.. siz anlayın...
imza atmadan atletico transferine inanılmaması gereken kişi. keza tehlike henüz geçmiş değil.
Her ne kadar karakteri ve davranışları tasvip edilmese de türktür ve bizi temsil edecektir. Futbolunu oynadığı zamanlar da o bölgenin önde gelenlerinden birisidir. Başarılar dilerim hayırlı olsun.
beni ancak sürseler giderim dedi ve sürüldü. bu futbol yeteneğiyle sen bu hallere düşecek adam mıydın ? biraz ahlaklı olmak, biraz adam olmak çok mu zordu. bugün türk liginin miladıdır. temizlenişin miladıdır. darısı volkan demirel gibi karaktersizlere...

ha bu arada fenerbahçe orta sahası tam şampiyonlar liglik oldu: mehmet topal + selçuk şahin * .
bir fenerbahçeli olarak transferine üzüldüğümdür. orta sahayı kim dolduracak şimdi?
selçuk mu?
türk futbolunu bitirdi gözünü ispanyol futboluna dikti.

nihat ve arda gibi beyefendi futbolculardan sonra tüm türk dünyası içinde en berbat karaktere sahip bir futbolcunun atletico madrid e transfer olacak olması türkiye için hiç iyi olmadı.

bu emre türk-ispanyol ilişkilerini dahi bozacak karaktere sahip biri.

keşke vazgeçse atletico.
yarım dönemde 10 kırmızı kart, 20 sarı kart 1,11 gol ortalaması ile ispanya futboluna adını yazdıracaktır. demedi demeyin.
türk futboluna çirkefliği getiren kişidir.
türkiye'de yaptığı pislikleri ispanyada yapamayacak topçu. yaparsa zaten yolu gösterirler hemen orda kimse kollamaz. türkiyeden gitmesine sevindim ama ispanyaya gitmesine üzüldüm. ispanyaya türkiyeden tranfer olan son türk futbolcu olabilir.
bu saatten sonra (yaş itibariyle) bu transferi yapıyorsa bu adam topçunun kralıdır.
şahsi fikrim orada da buradan çok daha rahat ve huzurlu olup, sadece futbolunu oynayacağı yönünde.

bir not bukalemun bebişlerine: zil takın a.q. zil takın!
not dü: mehmet topal gelirse o da dünyanın en vasat oyuncusu olur şimdi!
Emre Belezoğlu: Volkan seni Madrid'e aldırayım mı?

Volkan Demirel: Abi sen zahmet etme ben seni evden aldırırım...
transferi sonrası emre belözoğlundan gelen ilk açıklama:

ben doğuştan atletico madrid'liyim, "atleticolu emre" olarak anılmak istiyorum.
çok sevdiği ve çocukluğundan beri tapındığı fenerbahçe camiasından, babam gibi dediği başkanı azizi yıldırım'ın mahkemeye çıktığı gün ayrılmış futbolcudur.
fenerbahçe formasına onuruyla şerefiyle hizmet etmiş futbolcu.

fenerbahçeli emre belözoğlu'dur kendisi.
futbolu bıraktıktn sonra ne galatasaraylı emre, nede fenerbahçeli emre olarak anılamayacak olan futbolcudur. fenerbahçeye transfer olurken bugünü tahmin etmişmiydi acaba.
yeteneği yüksek karakteri sıfır olan topçudur. iyiki gitmiştir. selçuk şahin gibi bir yıldızın önünü açmıştır. güldüm lan.*
agresif olmasına rağmen kaliteli bir oyun sergilemektedir. ancak transfer olacağı içinde üzüntü duyuyorum.
Muhtemelen Ailecek Atletico Madrid'liydik zaten,küçüklüğümden beri atletico madrid aşkıyla yanıyordum açıklamasını yapacak olan kişi.