bugün

kahpe çetesi pkkdır.

çakma marksist leninist maoist ateist komünist gitarist baterist, hangi -ist'i bulduysa sonuna eklemiş olan, abd israil ve avrupa devletlerinin kucağında gezinen bu katıksız orospu çocukları karşılarında 20 yaşında asker bulamayacağı, pusu kurup geri çekilemeyeceği kendileri gibi bir terörist bulunca darmadağın oldular.

şimdi de abd'den avrupa'dan hatta foşist tece'den yardım dileniyorlar.
hatta o foşist tece olmasaydı soyları çoktan kurumuştu.
körfez savaşı döneminde 2 milyon, tarihin kaydettiği şu günlerde 200 bin civarı kürtün hayatını yine türk devleti kurtarmıştır.

allah kimseyi ekmek yediği kapıya ihanet edecek kadar kansız yaratmasın.

görsel
pkk'nın boka basması gibi birşeydir. ayrıca (bkz: kürtlerin kobani için türklerden yardım istemesi)
sahibinden yarım dilenen köpeklerdir.
soytarı ve ayakçı deniyor böylelerine.

barzaniyle dayan, talabaniyle bacak omza pozisyona gir...avrupayla yatakta üçüncü kisi ol, amerikanın ayaklarını yala.

ama en büyük aşıkları israil...

sen git market yagmala, toplamda bu kadarsın işte.
ermenilerin sonundan ders almayan örgüttür. ermeniler de zamanında batı ülkelerine ve rusya'ya güvenmişti...

el şeyiyle gerdeğe girilmez... bunu bile bilemeyenlerin devlet kurması mümkün değildir vesselam...
(bkz: vör iz yü es eğir forz molotuf yetmiyır)
beklemek yerine ışid'le savaşmaya yoğunlaşması gereken örgüttür. zira abd 'kobane'nin öncelikleri olmadığını' resmen açıklamıştır. bugün türkiye'de pkk sempatizanları tarafından gerçekleştirilen vahşetin, bu duyarsız ve resmen 'k.çı kırık kobane kimin umrunda yha' mealindeki açıklamanın ardından abd sokaklarında da gerçekleşmesini gerektiğini düşünen kişiler ise bir başka başlığın konusudur.

http://www.sabah.com.tr/d...en-flas-kobani-aciklamasi
bu topraklarda mevcuttur. bu topraklarda ayrıca ülkenin en büyük sermayesiyle kol kola sol kokulu bir devrim yapacağını zanneden basiretsiz öküzler de mevcuttur.

hatta bu öküzler ile emperyalist abd'den yardım dilenen marksistler omuz omuza çatışmışlardır. o zamanlar böyle alttan alttan laf sokmalar yoktu tabi.

umarım vandalizmin ne olduğu anlaşılmıştır, gezide barışçıl eylem yaptığını zanneden moronlarca.
mezopotamya sıçanlarının bir araya gelerek oluşturduğu örgüttür.
Piç kurusu kurumudur.