bugün

gerici sivil darbecilere karşı mücadele veren gerçek bir hukukçudur.
aşırı derecede itici hareketlere ve söylemlere sahip milletvekili, bir insan hakkını bu kadar mı itici bir şekilde savunabilir, hukukçuların yüz karası, darbeci zihniyetin kadın "aydını".
Chp nin son kozlarından birisi olarak ortaya fazla fazla çıkan kadın. Arkası sağlam ve derindir ama biraz geç çıkmıştır ortaya. Belki 10 sene önce karanlık güçler bu kozlarını sahaya sürmeliydi ama artık çok geç.
ingilizlerden bile soğuk duruşu o itici konuşmasıyla birleşince karabasandan farkı kalmayan çakma sarışın. ve sadece ama sadece muhalefet tam bir chp kafası.
Soguk bir karizmatiklik sezinliyorum bu hatunda. Acayip cekici ulan.
çok çekici biri.
gerçekten kendisini beğeniyorum.
güçlü,kararlı ve ne istediğini bilen, tatlı, sade güzellik sahibi bir hanımefendi.
burdan seslenmek istiyorum,
bir umut belki duyar,
çok güzelsiniz emine hanım.
edit:eksileyen kişiler(yada kızlar) emine'yi kıskanmanızı anlıyorum.
ne kadar da çok yazar hayranı varmış özellikle fiziksel özelliklerine.
Akıllı, bilgili, dürüst, sözünün eri ve sadece tüm bu nedenle de oldukça çekici bir kadın.
müthiş vahşi bir cazibeye ve son derece sağlam bir seksapaliteye sahip çekici hatun.
sözlükdeki abaza standardının ne halde olduğu göstermiş militan eğitmeni...
taşaklı kadındır. *
platonik aşk beslediğim tatlı kadın.
gelecekte türkiye cumhuriyeti başbakanı olması muhtemel kadındır.
güzel ve çekici olan bu kadın gökçeğe göre de chp nin yeni başkanıdır.
Chp'liler haricinde pek de sevilmeyen eski yarsav başkanı, yeni milletvekili.
darbe sevdalılarından sadece birisi.
kendisinin taraflı hukuk hakkındaki yorumlarını neden kapatma davalarında , cumhurbaşkanlığı seçimlerinde göremedik aceba? yoksam o ara partinin başındaki gerçek kişiler , kendisine mikrafon uzatmıyormuydu? vah vah. kıyamam...

milletvekili maaşlarına zam olayında partisi tarafından yani kk tarafından gönderilmiş , akabindende show amaçlı "niye imzaladın" diye fırça çekilmiştir. eh ne siyasetten ne de hukuktan anlamayan bu güzel hanımefendi de üzülmüş , sonradan o süper adil ve dürüst hukukçu kişiliğini konuşturmuş ve kk efendi gibi çark eylemiştir "haberimiz yoktu neyin oylandığından " gibisinden. sonra meclis tutanakları ile yalanı yüzüne vurulunca (‘Sayın başkan, biz de katılıyoruz’) acemilikten olsa gerek "eee uu gak guk ama partimiz(kk) yolladı bizi , ben istediklerini yaptım" mealinde birşeyler söylemiştir.

kabaca toparlamak gerekirse;
-dürüst değil.
-yalanda saniyede 10 takla atabiliyor.
-acemi.
-böyle çarkları genelbaşkanlıkta görmek isteriz.
ulan bu kadın chp nin başına gelsin. tayip erdogan bunu iki günde silip atar. desenize bir daha ki seçimlerde akp nin oy oranı %80. siki tutugumuzun resmidir.
"teyze allah rızası için saçlarını bir yıka." kadınıdır.
kemal kılıçdaroğlu'ndan sonra chp'nin başına geçmesi planlanan hatun kişi. malumunuz kemal eskisi kadar formunda değil, eskisi kadar güldüremiyor artık. ah nerde o eski kemal'ler.
şahsi bünyeme çekici gelen bayandır.
şahsi bünyeme itici gelen bayandır.
konuşurken hep neden kafasını hafif yana-öne eğip, yüzüne inen saç perçemini düzeltmediğini anlayamadığım zat.
yazarların çekici bulduğu itici kadın. bu kadını etkileyici bulma modası ekşi sözlükte başladı, doğal olarak uludağ sözlüğe de bulaştı. çekici kadın görmesek bu soğuk nevaleyi yutturacaklar. nefes alsın yeter mantığında olan arkadaşlar lütfen az da olsa seçici olun lütfen..
son derece çekici bir kadındır.
siyasetçi de olsa kadına çekici itici bağlamında bakılıyor öncelikle ülkemizde, ilginç.
bunun dışında klasik bir chp zihniyetinde kadındır, kendisini farklı kılan kalın gözlük ve sarı perçemleri ile gelecek vaadetmiyor.