bugün

Yalanlarla doludur. Adı ömer olup müslüman geçinenler buna inanıyorsa hezeyandadır.
hangisi yalan?
florya'ya türkleri aşağılamak için Osmanlı-Rus Savaşı'nda ölen Rus askerlerinin anısına rus abidesi yapılmasına razı olması mı?
kıbrıs'ı ingilizler'e vermesi mi?
osmanlı tarihinde en çok toprak kaybeden padişah olması mı?
avrupalı karşısında süt dökmüş kedi halka karşı vahşi aslan olması mı?
kendisine karsı kullanılacağı korkusuyla çürümeye terk ettiği donanma yüzünden yunan adalarını kaybetmemiz mi?
ha tabii. siz tarihi kadir mısırpatlagından öğrendiginiz için bunları bilmiyordunuz değil mi?
ulan ittihat ve terakki'nin abdülhamidin diktirdiği rus anıtını yıktırmasının filmi bile var.

https://m.youtube.com/watch?v=4hDEcNUpoBc

1 dakika oturun seyredin. cahil geldiniz bari biraz kültürlenerek gidin.
Yalandır montajdır fetödür. Çünkü dizide bunlar yok.
yazıyı okudum, abdülmhamid korkak, dış ülkelere peşkeş çeken, onuru ve haysiyetini kaybetmiş, paranoyak, manyak biriymiş.
kemalistler arada yazmasa tarihimizi bilmeyeceğiz. amk osmanısına bak sen.
Çölaşan ı sevmem, bence gazeteci bile değil lakin yazıda bahsi geçenlerin hepsi tarihi gerçektir. Bak iddia demiyorum, bizzat kanıtlarıyla tarihi gerçektir. Abdülhamid'i seviyor olabilirsiniz lakin bu kendisinin çapsız bir sultan olduğu gerçeğini değiştirmez.
bön bön bakan sultanımı öyle bir anlatmış ki ben daha iyisini yapamazdım.

her zaman söylerim, onun bön bakışına kurban olsunlar.
duraklama döneminden sonraki padişahlardan ne hayır bekliyorsunuz. havlamış olanlar var tek kelime yazıp doğru mu değil mi diye araştıramdan burda emin çölaşana düşman kesilmişler. göte göt demiş.