bugün

nesildaş. hoşgelmiş.
- hayır hoşgeldinin nesini eksiliyorsunuz onu bir anlasam. kişisel bir problemin varsa bilelim arkadaşım.
(bkz: this boy elroy)
(bkz: jetgiller)*
hoşgelişler ola.
(#9016015) entrysi ile kesinlikle haklı olan yazardır. kendisi bana kitap önerirse sevinirim. her türlüsünü okuyabiliyorum. seçmekte sıkıntı çekmesin diye söyledim.
sözlük için gereksiz bir kişiliktir olmasada olur. rasgele faşizm kokan bir entrysini gördüm ve takibe alığ saçmalıkları görmem gerektiğine karar verdim. iyi yapmışım. yahu milliyetçi olursun, faşist olursun, komünist olursun vs.vs. ama bunların ne olduğunu bilmen lazım senin çocuum. kuvvetle muhtemel haberlerde pkk saldırılarını görmüş ve ''babaa kim bunlar '' sorusuna babasıda ''kürtler'' diye cevap verdikten sonra hemen sözlüğe gelip ''kim lan bunlar'' diye arastırıp sormadan entry sıçmaya başlamış kişiliktir. ben öyle sezdim ağbi.

bakar mısın ? (#9067855) neymiş efenim türkçe gibi bir dilin yanında sıfır kalan bir dilmiş kürtçe ? bu cümleyi kuran bir insanın türkiye'nin en iyi 3 sözlük sitesinden birinde yazabildiğine inanmıyorum. evet evet halen inanmıyorum. bu nedir abicim ya ? kime göre sıfır, neye göre sıfır. ne sıfırı ? paraylamıydı bu ? ya da şaka mısın sen ? nerdeyim ben ? sen nerdesin ?

(#9204448) kürtçe'nin ıkına ıkına oluşturulan bir dil olduğunu iddia etmiş. yuh dedim kendi kendime. ne diyim lan mahmut mu deseydim. hayır kürt olabilirim ama şuan kürtleri savunmuyorum abi ben. bu sırpça'da olabilirdi rusça'da. temel konumuz bilgisizlik. bilip bilmeden ordan burdan duyma kelimeleri saçma sapan cümleler haline getirmeye çalışarak bir yerlerde birşeyler yazmaya çalışmak. yapmayın abicim. ayıptır ! günahtır.

ha bide yeni bir kedi aldım. o da çok şeker.

edit: imla.

büdüt: farkına varması güzel.
jetgiller adlı çizgi filmdeki evin ufaklığınının adını nick olarak almış yazar, güzel bir seçim, hoşgelmiş ayrıca. bartın' lı olması ihtimali olan yazar arkadaşımız.
not: bartın' lı değilmiş, nereli olduğunu kendisine sorarsınız.
iyi niyetli ve kaliteli bir yazar.
elimizde patlamazsa umut var. iyi bir muhalif olabilir.
sözlük yazarlarının şahsiyetlerine (#11133704) "ishal olmuş köpek" şeklinde hakaret etmeyen yazardır.
ölçüsünü aşan "teşbih" imi olgunlukla karşılayıp, düzgün bir şekilde meramını iletmiş, düzgün yazardır. kendisine teşekkür ederim.
masa başı kalemliğidir kendisi. kokulu silgi aramaktadır yanına. saygılar... *
(#11181288)

ortak acıları dile getirmiş, güldürmüş yazar ...
seviyorum bu adamı! yazarı. yirim ya...
ruh üçüzüm.
ölürüm senin için ulem demek istediğim yazar.
her an kendini düşündürtendir.
seviyorum ulemmmm demek istediğimdir.
(#11257525) hemşerimdir kanımca ayrıca da nesildaşım.
bugün gözüme fazlaca çarpan yazardır.
eniştemdir. allah kolaylık versindir. * çok sevildiği bir gerçek. allah bir yastıkta kocatsın...
özlemek seni,
oturuyorken bir kafede,
tüm dünyadan yakınken,
öyle dizdize...
bilememek!
seni sen yapan,
ve herkeslere kapalı,
ve her şeylere uzak,
gizli kimyayı

sana bile...

öyle kırk yılda bir gibi
değil bana,