bugün

Çalışkan kızdır. Evde annesine yardım etmiş belliki.
ileride kanser olacak kızdır. Boşuna yatırım yapmayın.
starbuckstan aldıkları kahveleri meşale gibi tutup gratiste sürten kızların eline verecek kapasitede kızdır.
Buram buram domestos kokuyorsun canim.
ileride elleri egzama olacak kızdır.benim gibi eldiven kullanılmasını öneririm.
eldiven denen bir şeyden haberi olmayan akılsızdır.
Değeri bilinmez efendim...
ev işinden temizlikten anlamayan sabahtan akşama kadar göt gezdiren kızların ve onların yalak erkeklerinin bokladığı kızlardır.
Fakir ama gururludur. Evet
Mide bulandırır.

Elimi koparıp atmak istiyorum mesela şu an. Çünkü yanlışlıkla çamaşır suyu elime bulaştı. Kendimden tiksiniyorum ve Keşke ölsem. Ben böyle leş kokuya alışık değilim oturup saatlerce içim dışına çıkana kadar ağlamak istiyorum.
Allahım neden böyle acılar çekmek zorundayım ki? Bıktım!

Elleri her daim zeytinyağlı nemlendirici kokan kızın şimdi çamaşır suyu kokuyo anne.
evlenirim. net.
emekçi bir kızdır. server odasını mı sildin len?
ee yetkili olmak böyle birşey.
bulursanız direkt yapıştırın tokatı. yıl olacak 2019 kanser mi edecen hayat arkadaşı mı olacaksın?
Herkes dış görünüşe aldanıp süs Bebek tarzı kızlarla evlenir ama sonunda hamaratlık olmayınca ayvayı yer. Mankenlerle evlenip gerçekten On elinde on marifet kızları üzdünüz.
Mutfağı temizlemiştir.

Tabii ojeli kızlar çöp atıldıktan sonra çöp kutusuna çamaşır suyu döküldüğünü bilmez.
mutfağa çamaşır suyu sokmak için insanının aklını peynir ekmekle yemesi gerekir. Kimyasal adı sodyum hipoklorit (NaoCl) olan çamaşır suyu gıda işlenen ortamlardan uzak tutulmalıdır.
Mutfak temizlemiştir.
spermde çamaşır suyu gibi kokar.