bugün

Korunmasız cinsel ilişki sonrası kaza kurşununa kurban gitmenize engel olan, hayat kurtarıcı ertesi gün hapıdır. ilişkiden sonra ilk 24 saatte alınması önerildiğinden, öyle umursamayıp ‘’yarın alırım ya’’ falan derseniz 9 ay sonra kucağınızda bir bebişle uyanabilirsiniz.
52.5 tu en son. şimdi euro arttığından ucmus olabilir.
58 tl ye aldım en son temmuz ayında o kadardı. Hayattan tiksindim.

Amk bebeği ben mi doğuracağım neden ben aldım acaba. Si.
kadınların hormonal düzenini sikip atan at.

gebeliği önler ama bazı hormonların seviyesini o kadar yükseltir ki adet döngünüzün içine eder.

nıce hanım kızlarımız hapı aldıktan sonra adet düzenlerı bozulduğu ıcın olana kadar kafayı yemiştir.
Seks sırasında içeri kaçan hınzır fırsatçı spermlerin sebep olacağı olası hamilelik, istenmeyen gebelik gibi kriz durumlarını yüksek oranda ortadan kaldıran ertesi gün hapıdır. Kişisel deneyimimden yola çıkarsak belirtilen yan etkilerinin dışında bir şey yaşamadım diyebilirim, yani öyle hormonların kafayı yemesi, aşırı kilo falan gibi yan etkilerini yaşamadım.
52.5 tu en son. adet döngüsünü sikip atıyor başka yan etkisi zor. bir hap.

aynı hatayı bidaha yapmayınız. gerekirse çift kat takınız lütfen.
genellikle acabacıların kullandığı ertesi gün hapı.
Zamaninda hatuna 30 küsür liraya aldığımı hatırlıyorum. Vay amk.

Şimdi spermleri bağlattim çat çut içine bosaliyorum.

Edit: şaka.
84 TL olan hayat kurtaran hap. Hatun kişi regl dönemimi bozuyor diye yutmak istemedi ama bebek bezi mi alayım yerine? Dediğimde istemeyerek yuttu.

Şekli zırh gibi, ey allam.
Buna bulan adam cennetlik
Bi bu bi de kola.
Amını yolunu sikeyim 83 lira ilaç mı olur?
Çok pahalı.
Mayıs ayında 95 lira olan hayat kurtarıcı.
112 lira olmuştur. Umarım işe yarar.
Güncel fiyatı 112 küsür lira olmuş. En son aldığımda 67 liraydı. Aksiyon yaşamayalı uzun zaman olmuş.
Artık dişimizi sıkıp anal yapacağız.
görsel
Ona o parayı vereceğime çocuk büyütürüm daha iyi.
biraz eski italyanca'da dişi "o" demek. egli, essi, essa, ella falan.
512 tl amk.