bugün

üretimden çıktığı günden itibaren ikinci ele düşmemiş yakışıklıdır.
hem yakışıklı olup hem de eline kız eli değmemiş birisi olmak imkansız gibi görünsede hiçbir şey imkansız değildir.
bu dirayeti gösteren her yakışıklıyı kutlamak genç kızlarımızın asli görevi olmalıdır.
erkek eli değmiş olabilir.
edit: ey homofobik selam olsun sana!
eli olmadığı için değmemiş olabilir. *
yakışıklı kısmı hariç beni anlatan önerme.
kezbanların havada kapacağı yakışıklıdır.
eline kız eli değmemiş kısmı hariç beni anlatan önerme.
öyle biri olmaz. yakışıklılığından ötürü gittiği yerlerde ilgi odağı olacağından götü kalkacaktır. götü kalkınca, götünü kaldıranları kullanmak isteyecektir. sonucunda da el değmedik bi kulağının arkası kalır. *
Dindar olması kuvvetle muhtemel kişidir.
eline kendi şeyi değmeye devam eden insandır.
Ya aşırı muhafazakardır ya da özgüveni eksiktir.
"ya değdi ama 2 yıl oldu yani, sıkıntı olur mu" diyeceğim önerme.
varolmasi muhtemel insandir. tabi burda ne tur yakisikli oldugu onemli. eger top model olacak kadar kalemle cizilmis yuzu olan biri ise tabiki kiz eli degmeme gibi bir durum soz konusu bile olamaz. ama kendi halinde, mutevazi bir yakisikliysa az da olsa vardir oyleleri.
çok klişeleşmek istemesem de "beni anlatıyor" dediğim tabir.

aslında değmedi desem yalan olur, bir sene önce ameliyat olduğum zaman anestezi iğnesi vurulurken o güzel stajyer hemşire elimi tutmuştu. zaten sonrasını hatırlamıyorum, belki başka şeylerde olmuştur. ama yok lan, anestezi yedik sonuçta. lan yoksa ... yok yok.
bir beklediği olduğunu gösterir.ona sakladığı bir kalbi olduğunu. yada gaydir erkek eline değer.
yakışıklı olup da herhangi bir kızla en ufak flört yaşamamak mümkün olmadığından dünya yüzünde mevcut olmayan erkektir. gaylerden bahsediyorsak bayanlarla çok daha yakın temas halinde olduklarından bu da yanlıştır. illa seks gerekmiyor dimi?
makina ariza yapmasın tamirciye gitmelidir. parası yoktur, gönlü yoktur vb. seçenekler sıralanabilir.
gay olma ihtimali yüksektir.
beşik kertigi erkek olan kişidir.
eline erkek eli değmemiş bir kızı istemek hakkıdır.
gay değilse 6 yaşındadır.
Sevgili olacak bir kız bulamıyordur. Reddedilme korkusu yaşıyordur.
Yakışıklı değildir.
reddedilme korkusu yaşıyor dur 2. 3. den sonra açılır.
(bkz: andrej pejic)
ütopiktir. yakışıklı olupta ellenmeyen erkek yoktur.