bugün

görsel
görsel
Zombi dişi terörist öldür öldür bitmiyor hepsi olsede kurtulsak.
Geber geber bitmiyor serefsizler.
dhkpc'li shaggy...
kadrolu terörist. sgk,yol,yemek ve.
en sonunda gebermiş orospunun evladı olan orospu. eliflerden daha bi nefret eder oldum şimdi.
sözlükte çoğu kişinin ahını alan yazar.
bu kaçıncı ölüşü.
devlet bizi fişledi demişti. haklıymış devlet. en azından devletin fişleyemeyeceği bir mekanda artık.
ahirette kendisi üzerinde bişey deniyceklerdir.
- evet bütün mevtalar! sırat köprüsüne hareketlensin. elif sultaaann!
-efendim.buyrun benim.
- kal sen.
polisin terörist ilan ettigi , yandas medyanin ise hayir suçsuz polis iftira atiyor dedigi kişidir. Ne olduğunu şimdi herkes görmüştür.
hayatı boyunca adı (bkz: bok yoluna gitmek) deyimi ile defalarca anılmış terörist kişi. kafasına sıkmadıkça ölmüyo, öldükçe geliyo.
(bkz: the walking dead).
Oros... Yu kötülerken, savunan yazarlar vardı, canlı bomba o değilmiş bak gör diye.

Gördük..
neden bulunamıyor? deniliyordu 1 gün önce.

saldırı yapınca vurdular.

bu kadar da ezik güvenlik güçlerimiz, kolluk kuvvetlerimiz var...
saldırı yapan kaşarlanmış bir terörist.
"istanbul emniyet'inin önünde öldürülen kadın terörist" fotoğraflarını görür görmez "bu, elif sultan kalsen değil." dedim, hâlâ da böyle düşünüyorum. saç boyatma falan hikaye. bir kere elif sultan kalsen esmer, öldürülen kadın terörist açık tenli. gerçekten öldürülen elif sultan kalsen'se o zaman kendisi yüz nakli yaptırmış olmalı. bir insan bu kadar değişemez.
ölümsüz müdür. ölümlü müdür bilmiyorum ama. helal olsun kendisine.. neden mi?

kaç kere fake olarak ölmesine rağmen.. sultanahmet, sirkeci vs... yılmadı, korkmadı ve kendi inandığı değer uğruna kendisini öldürttü. yaptığı yanlıştır, doğrudur bu çok ayrı bir mesela.. ben sadece inandığı şeye olan inancından bahsediyorum yanlışta anlaşılmasın..

keşke bizde inandığımız değerleri bu kadar savunup, ölümle dalga geçme pahasına savunabilseydik.
Son zombi.
Öldü dimi beyler?
3. kez ölmüştür. bu sefer kesin öldü diyorlar.
Ölmüştür.

Dünya bi pislikten daha kurtuldu. Darısı diğer teröristlerin başına.
cesedi hala ortada olmayan kadın. oğlum allah aşkına getirin şunu bir sefer de ben bineyim ya. yani öldüreyim.
öldü mü, kesin mi, yayalım mı? hayır, yarın başka bir eylemde yeniden ölürse yalancı çıkmayalım da...
hakkettiği şekilde it gibi kıvranarak gebermiş kancık terörist...
her bombalı, silahlı saldırının altından bu kadın çıkıyor ve her seferinde ölüyor.

düzenli ölüp, ardından dirilmek bu kadının mesleği sanırım.
zaytunga dükkan kapattıracak bi kere daha piyasaya çıkarsa.