Advertisement

 1. 1.
  tam adı elif sanem karakoç olan, 17 yaşındaki fotoğraf sanatçısı.

  bu sene avni akyol anadolu güzel sanatlar lisesi'nden mezun olacak.

  http://elifkarakoc.deviantart.com
  http://www.flickr.com/photos/elifkarakoc
  http://www.elifkarakoc.com (yakında)
  http://elifkarakoc.blogspot.com

  edit: istanbul bilgi üniversitesi'ne birincilikle girdi.
  1 -1 ... chaotic good
 2. 2.
  inanılmaz sanatçı. uzun zamandan beri beni şaşırtan fotoğrafları çeken ve onları işleyen kişi.
  1 ... gilda
 3. 3.
  ışık orantılarındaki kendine has çizgileri ve kendine özgü bakış açılarını resmedebilme yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken bu hanım kızımız, kendisini 'sanatçı' olarak görmez, 'her daim çırak' düşüncesini benimser ve bu doğrultuda kendisini geliştirirse, dünyaca ünlü resim sanatçısı olma yolundaki ilk adımı atmış olacak sanatçı adayıdır.
  2 ... yatay zeka
 4. 3.
  bu yaşta bu uğraşıyı meslek edinmiş gibi gözükmeye çalışan,birçoklarına göre değişik fotoğraflar çektiği düşünülen minik kızımız..hep aynı tarz fotoğraflarıyla,pozlarıyla sıkmıştır kendisi.
  5 ... hayvanati sibih
 5. 4.
  aynı tarz fotoğrafları, ve tonları gerçekten bayan yetenekli kız.diğer bir benzeri rengim mutevellioğlu adlı genç fotoğrafçımız benim nazarımda daha iyi fotoğrafçıyken nedense bu kadar meşhur olamamıştır.
  2 ... september
 6. 5.
  bilgi üniversitesinin kendisine başırıyla küstürmüş olduğu çok yetenekli ve başarılı fotoğraf sanatı icra eden hanım kız.
  2 -1 ... ahmetyildirim
 7. 6.
  vogue haziran sayısının yetenek bölümü kendisine ayrılan, marmara üniversitesi güzen sanatlar fakültesi fotoğraf bölümünde okuyan genç yetenek.
  1 ... timbuktun bugun koktun
 8. 7.
  başıma bir şey gelmeyecekse yetenekli bulmadığım insan. neredeyse dört yıldır pratik ve teorik fotoğraf eğitimi alıyorum, rahatlıkla söyleyebilirim ki fotoğraflarında yaratıcılık adına herhangi bir şey yok, en azından ben bulamadım. bu benim mallığım da olabilir, dönem dönem bazı insanlar şişirilmesi ve gereksiz ön plana çıkarılmasının sonucu da olabilir. yalnız kendisinin ben şahaneyim, ben inanılmazım şeklinde bir açıklaması zaten yok, kendisi de bu işi belli ki severek yapıyor, estetik olarak vasatın üzerinde sayılabilecek işler çıkarıyor. garipsenen nokta bu kadar öne çıkarılması. ben bizzat garipsedim. garipseme kelimesine uyuzum ve çok sık garipsemem, o yüzden yazayım dedim. garipsemek. evet.
  -1 ... vangobbel