Bi an eski sevgilim yazdı sandım varya, insanın yüreğine indiriyorsunuz kardeşim ya.
Elif gibi sevmek mi gerekir acaba unutmak icin.
Yaz bir unutulmaz elif de bana madem.

Edit: yok lan unutuluyor, valla bak. 4-5 ay belki 1 yıl ama unutuluyor güzel kardeşim. Sevgi onun sana değer verdiği kadar olan bie şeydir, sonsuza dek inat edemezsin.
insan unutuyor. .. sonra unuttuğu için kızıyor kendine.. unutmak da istemiyor..
ben de zara'yı unutamadım ama ne yazık ki yapacak bir şey yoktur.
Bende elifi unutamadim. Çok tatliydi amk.

Edit: 6. Entry ile 1. Entry ve benım entrydeki kız aynı olabilir amk. Bunuda beklerim
Elif gibi sevdim ben.
--spoiler--
öncelikle hayırlı elifler arkadaşlar.
--spoiler--

(bkz: uludağ elif)
Ulan Ankara'da benim de bir Elif vardı inşallah aynı Elif değildir.
elif lam mim.
kur'an oku kur'an.
Seni sordum yıldızlara
Seni sordum yalnızlara
Seni sordum kuşlara
Uçan kuşlara.
Zeki Müren e selam olsun umarım bizi görüyordur.
Haklidir kardesim benim unutamadim diyorsa unutamamistir.
aklıma her geldiğinde söylediğim veciz bir sözü burada paylaşmak istediğim durum.

"onun ben amk"
elif her şeyin başlangıcıydı. sen bir hata yapmış kaybetmişsin o başlangıcı ben ise başlamaya hiç cesaret edememişim. ikimiz de birbirimizden beteriz. ama fani dünya hepsi geçer,geçmeli.
yeterince içersen kendini bile unutursun diye bir tavsiye verebileceğim yazar sitemi. her akşam şişinin dibine vur bak nasıl unutuyorsun.
Unutamazsin kim unutmus kimse anlatmiyor yada anlatamiyor bakma sen .
Bugün ben bittim bugün benden hayır yok diyeceğim yerdeyim filozofum derdi bana ne çabuk değisiyor hayatlar ne çabuk sıradan insanlar oluveriyoruz artık işim bitti benim hakkını helal et sözlük benden yana helal.
Bugün elif için yine bir şeyler yaptım her gün yapıyorum umarım cezam bununla kalır.
görsel
geçen gün sözlükteyim yine efkarlanmışım saat gece 2 veya 3 arkada nahoş bir müzik çalıyor, sözlükten bir mesaj geldi 'elif' diye ne elif i kardeşim gece gece dedim 'sen elif değil misin' dedi cezam devam ediyor galiba sırayla günde en az 3 defa bi elif lafı geçiyor neyse alıştım artık bende alıştım.
Başlıktaki konuyu bilmiyorum, entryleri de okumadım ama aklıma gelen ilk şey, lise yıllarında Polat-elif diyalogları oldu. Dolayısıyla o yıllara gittim, özledim o masum hallerimi.

incecikten bir kar yağar,
Tozar elif elif diye
Deli gönül abdal olmuş,
Gezer elif elif diye...
Ben unuttum elifi.
(bkz: polat sen misin)
olum biz kurtlar vadisi'nin elifli Çakırlı dönemine yetismis bir nesiliz.

Elif fetişimiz olmasi normal yani.
Ülkemiz' in kurtuluş mücadelesini, yoktan var edilen vatanı ve emeği geçenleri saygı ve minnetle anarken, elif ve kağnısı da unutulmazdır.
Elif, türk kurtuluş mücadelesinin, kadın sembolüdür.