bugün

Mac zaten bitti amk.
mezarinda rahat uyu edison baba, emanetin kaldigi yerden devam ediyor!
bekleyin yine gidebilir.
git lan gelme
aha elektirik geldi valla
-Ben sana 2dakka sonra gelir demedim mi?
- meraba!
8-9 yaşlarındayım kuruyemiş satan dükkana gidip çekirdek alacağım falan. bildiğin akşam hava mava kararmış. dükkan içinde 3-5 salağız neyse elektirkler gitti. dükkan sahipleri ışıldığı bulmaya gittiler bizde durumumuzu koruyoruz nede olsa ışıldak gelecek dertler bitecek diye. neyse bir süre geçti ışıldak da yok derken ışıklar geldi ve bir adam:

- ee kardeş bu şekerler kaçaydı( adamın elinde bir paket halka şeker elektirkler gelmese olacakları hayal bile edemiyorum) öyle işte.
elektrikler kesilince topluca 'aaaaaaaaaaaaaaaaa' demek gibi, geldiğinde de aynı işlem tekrarlanır.
ulan savelemişmidir ki?
mumu söndürün lan, israf etmeyin!
- elektrik geldi.
vadiyi aç! vadiyi aç!
(bkz: bekle beraber gelelim)
ho$geldin elektrik! sen iceri gec, ben geliyorum.
"bu çağda elektrik mi kesilir, hay ben böyle şeyin teaaaaa, aaaaaaaaa medeniyetin gözünü seveyim, ohhh beeee"
söz söylemeye mahal bırakılmaz , zira baba başı çekmek üzere anne , yazar namzeti , varsa kardeş halay pozisyonu alır , uyku gelene kadar ailecek salon duvarları boyunca manyak gibi halay çekilir.
yine "aaaaaaa!" ile biten sözlerdir. çünkü genellikle, sevincimiz kursağımızda kalır ve geldiği gibi yine kesilir. örneğin; "bakayım, silik entrym va... aaaa!".
eğer bir öğrenci evinde iseniz muhtemelen;
- hele şükür aq. yoksa birbirimizi biiipicektik romantizm ayağına.
+ siktir lan senin kuru götüne mi kaldık.
" gidişine üzülmedim ki gelişine sevineyim şerefsiz! " belli ki aralarında bir elektrik oluşmuştur. duygusal bağ kurulmuş, hoyratca sevilmektedir elektrik.
amuna goyim tedaş lan boru mu denizlispora uefa finali oynat.. aha geldi şampiyonluk yarınlara kaldıııı gördün mü porto lalaylalaylaaay.
ışıklar geldi.
elektrik gitmese de muhabbet edeceğimiz yoktu, iyi oldu bee.
seviç cümleleri kullanılan durum olduğu için farklı şekillerde sevinmek mümkündür.
iş yerindeyseniz => anuna goyum tedaş !
ev de pc başındaysanız => helal lan tedaş !