bugün

Tokalaşmayı seven sevgilidir.

Gardaş naber ya?
el ele tutuşmayı sevmemesinin ne anlama geldiği yorumlaması tartışılır fakat şimdi şöyle de bir şey var. sevgilim yok ve hayatımda çokta sevgilim olmuş birisi değilim ama; sevdiceğinizle el ele tutuşurken, yapmacıklık ve gösterişlik içine girmeden, hem tutkuyu, hem sevgiyi, hem de masumluğu, birbirinize verdiğiniz sevgi ve bağlılığı aynı anda sonuna kadar hissetiren durum. hele ki erkek için, sevdiği kız narin el parmaklarını sevgi, tutku ve bağlılık içinde tutması, müthiş bir güven veriyor erkeğe. ama malesef bu da yozlaştı. sevgiliyle el ele tutuşmanın eskiden ayıp karşılanıyor olması ne kadar yanlışsa, şimdiler de toplumun içinde, neredeyse kucak kucağa olmak, her şeyi yapar derecesinde cıvıklaşmakta o kadar yanlış. sevgiliyle el ele tutuşmanın artık ayıp olmadığı, hatta masumluk olduğunu bilmek, o cıvıklara sıkıcı geliyor ve konuyu el ele tutuşmanın dışına çekmek istiyorlar belli ki. saflığı, temizliği unutturmak istiyorlar.
kuvvetle muhtemel kuntizlik peşindedir. sağdan soldan kendisini kesen veya kesebileceği türdeki insanlar "sevgilisi var boş ver" demesin diye tutmaz. arkadaşız biz mesajı verir.

bir de böyle sevgilisi elini tutmaya çalışınca elini kaçıranlar oluyor. hafifçe uyaracaksın oracıkta.

görsel
Bende sevmem.o yüzden adamımdır.
Yalanın bini bin para. Çok samimiyetsiz insan dolu burası. Yok vıcık, yok çocukça, yok yazları sıcak ve kurak kışları soğuk ve yağışlı.

Sevgi dokunmadan/dokunulmadan nasıl gösterilebilir lan.
Haklı sevgilidir.
Korkmayın sevgiliniz cocuk defil elinizi tutmayınca kaybolmaz rahat olun.
Sevgisinden şüphe edilecek insan davranışıdır.
benim bu.

ergen misiniz ? el ele dolaşmak nedir ha ? hele böyle sıcak havalarda ? ne mal insanlar oldunuz siz böyle yav.
vıcık vıcık denmiş de bunu bile vıcık bulan sevgilisiyle eve minder atıp güreş tutuyor herhalde. el ense falan çekiyor, asker arkadaşı gibi takılıyorlar.

saçmalıyorsunuz bazen diyeceğim ama mantıklı konuştuğunuza da şahit olmadım ki.

neyse;

güzel şeydir. durumu olanlar yapsın tabi. biz anca alkış tutarken elimize el değiyor.
kadir kıymet bilmeyen, gereksiz insandır...tez zamanda salın gitsin...
el ele tutuşmak gibisi var mı(?) ya...90 yaşıma da gelsem bırakmak istemeyeceğim o eli arıyorum...
tercihini dört duvardan yana koymuş olabilir.
Elele tutuşmak dünyanın en basit ve en güzel eylemi. Bunu bile sakınıyor insanlar hayret ediyorum ya.
El verip kolu kaptırmak söz konusu olduğu için haklı kişidir.
yaz günlerinde sıcaktan tutmayan, kış günleri ise ellerini cebinde ısıtmayı tercih eden sevgilidir. liseli miyiz?
dışarıda sizden utanıyor ya da bir yakınının görmesinden çekiniyor olabilecek sevgilidir.