bugün

bi sikim başarı filan değildir. internet dünyasına biraz erken adım atıp daha sonra google amcanın her kelimesini indekslemesiyle her kelimede ekşi sözlükten bir sonuç çıkmasıyla gündem olmuştur. bitirmek için tek bir plan var. hemde demokratik.

işte açıklıyorum...

duyarlı türk vatandaşları bu siteyi google a şikayet ederek sadece arama sonuçlarında çıkmasını engelleyecek o kadar! ekşisözlük falan kalmaz işte. buyrun burdan şikayet edebilirsiniz.

şikayet etme linki:

https://accounts.google.c...mreport?hl%3Dtr&hl=tr

nasıl yapılacağını bilmeyenler için burdan okuyabilirler:

http://www.bilgiedinmefor.../google-sikayet-hatt.html

en kötü google reklamlarını yayınlama hakkını kaybeder, googledan gelir sağlayamaz. bu da bir kar sonuçta:)..
her olayı tek bir başlık altında toplamak olabilir.
en büyük sırrı entrylerinin sonuna smiley koymayan yazarlara sahip olmasıdır.

o smiley koyanlar gelir burada yazar anca. ekşi'de sizi yazar olarak görmeyi bırakın çaylak bile olamazsınız.
kendi içlerinde birilerini çıkartıp olay yaratıyorlar gündemde kalıyorlar bu kadar basit. yazar alımını zorlaştırıyor bizim gibi önüne geleni almıyor millette bok var sanıyor. orada yazar olamayan burada gelip onu övüyor işte. evet.
keşke burası da öyle zorlaşsa güzel olabilirdi.
Yazarlarının kalitesidir bu yüzden gündemi beliryorliyorlar gerçek bu!
ilk olmak.
Sitenin Samimi bir resmi dile sahip olmasıdır. ilk olmasının önemi de çok büyüktür tabii ki.
kalite tesadüf değildir. saygı duyulması gerekir. kaliteli insanlar toplanıp bir işe girişmişler belli ki ve tutmuş.
ssg'nin ilk entryi pena kelimesi için girmesidir. bu penada var bir iş. bizim shrek de klavyeye girmişti entry.
moderatörlerinin çalışmasıdır. emin olun buradan başka bir farkı yok. çok uzun süreler orada yazdım orada buradaki gibi gammazlar ( ispiyoncular ) var idi. bir entiri ispiyonlanınca ve haklı ise direkt olarak yaptırım uygulanırdı. şikayet etmenize gerek kalmadan modlar müdahale eder ortalığı yatıştırırlardı. buradaki ülkenin değerlerine hakaret falan etmeye maçanız yemez çünkü uçurulunca buradaki gibi 24 saatte başka hesapla dönemezsiniz geri. siz bir tercih yapacak olsanız başı boş bir yeri mi tercih edersiniz yoksa yetkililerin ilgilendiği bir yeri mi ? sadece yazar açısından başarı değil bu ticari firmalarda elbette oraya verecekler reklamlarını sponsorluklarını..