bugün

bence uludağ daha güzel. zall ve emin beylere enişten sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. mucks.
Ekşi sözlük çok sevilmez. Çünkü siz ekşi sözlüğü kendinize uyduramazsıniz. Ekşi sözlük sizi kendine uydurur ya da tekmeyi basar.
Z kuşağı denen yeni yetme alkolik seks düşkünü 18lik bebelerin dislike butonundan medet uman ezikler ordusu.
Sjw yuvası. Boku çıktı iyice.
Üniversite sınavına girecek öğrencilere bütün bölümler boştur, üniversite okumayın diye tavsiye veren gerizekalı yuvası. "üniversite tercihlerinde yazılmaması gereken bölüm" adındaki başlığı okuduktan sonra sınava girecek olan birisi sınava nasıl konsantre olabilir? Bu iğrenç başlığı okuyan bir z kuşağı öğrencisi muhtemelen depresyona girer.
kanzukun son açıklamalarından sonra buradan bile beter oldu. başlık açamıyım diye pkklılar gece gündüz eksiliyor. lan benim bir sürü ekşi hesabım var. biriyle açamasam diğeriyle açarım. ezik ibneler.
akşama kadar bilgisayar başında cips yiyen koca götlü, yağlı saçlı 31'cilerin kanaat önderi gibi poz kestiği sikindirik mekan.
Ülkenin bütün travesti, götveren, PKK'lı, hiç kimsenin götünü geçtim yüzünü bile görmeye gönüllü olmayacağı nalet ve şirret öğrenci kolektifli yükünü çeken oluşum.

En rezil batakhanelerde göbekli konsomatrislere tarla tapan kaptırırım, yine de zührevi hastalık yuvası ekşi'de takılmam...
Adı üstünde ekşi bişi...
Yazar alımı algoritması nasıl işliyor çözemediğim sözlük.

Çok yavaş ilerliyor çaylak sıralaması.
Tek olayı 90'larda açılması olan sözlük. Fakat büyük olay tabii 99da sosyal medya kurmak.
An itibariyle gocmustur.
yine mi çökmüş en azından uludağ çökmüyor.
her bir yazarının derin ruhsal problemleri olduğu izlenimini veren sözlük. Entrylere bakınca hiç normal adam yokmuş gibi görülüyor.
Ota boka çaylak yapmaya yer arayan platform.
5 kere silik yediğim platform sonuncusunda modlara ekşi sözlüğünüzü başınıza çalın misler gibi uludağ var ulan diye resti çekip hesabı sildim.
Beni uçuran sözlük. Neyi kaybettiklerinin farkında bile değiller.
Sözlük fasiliteleri bakımından Uludağ sözlüke rakip bile olamaz lakin oradaki kitle de ayrı bir olay işte.
evde kalmış feminist karıların ve cehapeli atatürkçülerin cirit attığı ezik sözlük.
hakan muhafızı nasıl yerden yere vurmuşlar diye girip bakıyım dedim zaman yolculuğunu dark dizisinden ibaret sanan kekoları gördüm. ulan popüler kültür.
terör sempatizanlarinin kendilerini solcu ve insancil olarak tanittigi, bilgili yazar oraninin uludan daha dusuk oldugu, fetoculerin ugrak yeri olan, pkknın akpden daha cok sevildigi, chp secmeni 89 IQ ile kendini superzeka sanan yıkıkların sürekli okuduğu götsel bilgi kaynagi.
yaklaşık 10 aydır çaylak listesinde tutulduğum bir arpa boyu ilerleyebildiğim sözlük. her yerde olduğu gibi ekşinin çaylak onay listesinde de torpil dönüyor sanırım. tepkiliyim kendisine 13 yıllık yazarı olduğum ulu'ya döner kasmadan yazarım arkadaş.
3 sene çaylaklık bekleyip, 2 yıla yakındır yazarlık yaptım en ufak bir hakaret içerikli girdi yazmadım ama bir lgbt cilere giydirdim hemen şutlandım. Hakkımı helal etmiyorum, bundan sonra buradayım.
Kaliteli bir site.

Sizi yazar yapmadılar diye yok pkk'lıymış, yok türk düşmanıymış, ağlamayın lan.

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.
uludağ sözlükten katbekat iyi olan oluşum. 99 da ssg tarafından kurulmuş kutsal bilgi sözlüğü. baya para ettiği söyleniyor. günlük tıklama oranı da baya fazlaymış.