yıllardır beklediğim gün. dün akşam yatsı namazına mütaakip sıramın onaylandığı haberi geldi.
rabbim utandırmasın.
Eşki sozlugu biraz takip ettim nerdeyse bütün sozluklerden soguyacaktim. Hep bel alti muhappet hiç
Hayata dair ogretici birsey yok nerde gerizekali var orda toplanmis ataturkun cumhuriyeti genclere emenet
Ediyorum dediği kisiler yok orda. Yazik. Uludağ sozlukle mukaise bile edilemez. Burdaki butun yazarlara selam olsun.
almadılar beni buraya geldim mk. 40 karakter sınırıni sikeyim
Siktirsinler. Siz önce kendinize bakın koduğumun k*rtçüleri. Bütün gün pkk sempatizanlığı yaparak kültürlü büyük yazar olunmuyor.

Polislerin ölümüne seviniyorum diyen mi istersin her bok var bunlarda.

arin mirkan denen teröriste sayfalarca övgü yazan bi sözlüğün ne haddine bize laf atmak.

Büdüt : düzeltme.
Çok Hojdur Ama Benena, benena..
doğru demişler ne yazıkki.

not: 1 TL Lik don giyiyorum.
hergun ulke olarak savasa girip cikiyormusuz da habermiz yokmus. Adamlar ulkeyi total war'a cevirdiler. Aklima total war empire oynarken -ben osmanliyim- rusya'nin himayem altindaki kirim'a saldirmasina sinirlenip rusya'yi yoketmem geldi. O bile hilesiz oynadigimdan gunlerimi almisti. Total war degil bu ticaret yapamayip, saldirdigin ulkelerin muttefikleri tarafindan saldiriya ugrayinca yeni campaign acmaya benzemez.

Nerde o dis politika da basarili oldugumuz zamanlar hey gidii.
sırf yazarlık için 3 sene bekletip, 3 sene sonunda onay vermeyerek milleti trolleyen site.
buradan on kat kaliteli.
sanal alemin en eski sözlük platformudur. çok seviyorum bu sözlüğü. bana göre kaliteli. bu sözlüğe üye olmak istedim ilk başta ama ne yazık ki artık üye almadıkları için üye olamadım.
evet tekrar edelim,

parayla entry silinen yerdir. eğer yeterince zenginseniz parası neyse verip istediğiniz entry'yi sildirebilirsiniz.

bir de, şu anda da görebileceğiniz üzere bolca paralı hdp troll'ü mevcuttur.

sakın ola ki burada yazılanları genele falan mal etmeye çalışmayın, zaten amaçları bu şekilde düşündürtmektir.

hdp'li terörist sevici sevgi pıtırcıklarıyla muhtemelen bu "işleri" konuşuyorlardır.

tipllere gel: http://www.habervaktim.com/d/other/sirri-eksi.jpeg
(bkz: #29756048)
test amaçlı türkçü olarak üye olup tam 1.5 sene bekledim. geçen hafta sıralamada ilk 30'a kaldım. entrylerim tamamen formata, kurallara uygundu lakin uygunsuz diye silindi ve sıranın sonuna atıldım.

bir hesap daha var troll amaçlı kekocan içerikli. o onaylandı. bütün çaylak entryleri ise tanım içermeyen, güncel olaylara kürtçü yaklaşımlardı. varın gerisini düşünün. oç turnusolu amk sitesi.
Yazdigi sozlugu begenmeyenlerin sktirolup gitmesi gereken cennet.
(bkz: pkkcı yuvası kahpe cocuklarının piçler sözlüğü)

canım uludağ öyle mi .
Teröristi pkk lısı çoktur doğru. 3 kere bunlarla dalaşırken şutlandım.

Ama inanır mısın burdaki 15 yaş gurubu, kafa tokuşturan, tesbih sallayan sümüklülerden de, bu sümüklülerin arasında piyasa yapmaya çalışıp, kendi nik altına entry giren ezik, üstüne basılmış sürüngenlerden de daha tercih edilir oranın teröristi.

Ulan allah düşmanın bile akıllısını versin arkadaş.

Burda bişeyler yazmak, kreş çocuğuyla siyaset tartışmak gibi.

Ha anaokulunda kuantum fiziğinden bahsetmişsin ha Uludağ sözlükte yazmışsın.
ısınamadığım, bir sürü entel geçinen yazarların akşama kadar göbek tokuşturduğu ruhsuz sözlük.
uludağ sözlük, deniz kenarında güneşlenip limonata içmek, ekşi sözlük ise diri diri gömülmüş bir tabut içinde kurtulmak istenilen oksijeni düşük yer gibidir.
ekşi sözlükte patlamaya verilen tepkiye baktım sonra buraya baktım. ekşi sözlüğün seviyesini ve buranın seviyesini düşündüm.

sonuç: burası counter ts'i gibi orası hayal kahvesi gibi.
pkk nın yayın organı gibi çalışmaktadır. seçimlerden evvel demirtaş'ı parlatan doğan medyası ile birlikte dış destekli kollardan birisidir. sitede milli, manevi ya da salt toplumsal değerlerin tümüne savaş açılmış, anarşizm, devletsizlik ve terör açıkça kutsanmaya çalışılmaktadır.

ekşi sözlüğe girerek yukarıda saydığım tüm kötülüklere ortak olmaktasınız. tüm kötülükleri kendi çatısı altında toplayıp aykırı olanları birer ikişer göndermekle meşguller şu an. örneğin: cumhurbaşkanına galiz küfürler ederseniz kimse size söz etmezken, demirtaş için lan kelimesini kullanmanız uçurulma sebebidir.

neler yapabiliriz: bence hangi siyasal düşünceye sahip olursa olsun milletini, memleketini ve insanlarını seven hiç kimse bu sözlüğe girip onların ekmeğine yağ sürmemeli onların kazanmalarına göz yummamalıdır.

yapabileceğiniz çok şey var...
Yazar diye aldıkları ipneli puştlu konuşAn zerre bilgi içeriği girmeye alışık olmayan inciden veya burdan kalma kişileri toplayıp 10 numara katkısı olacak kişileri senelerce caylak diye süründürüyorlar. Haa bu tabii ki ben değilim , ben üye olduğumda caylak olma falan durumu yoktu 2010 veya 2011 de ama incide takıldığım için tek entry dahi girmedim oraya. Orda da 1 hafta entry girmeyince siliyorlardı mesajla söylemislerdi bunu.

Şimdi size soruyorum hal böyleyken o sikik sırada kapılarda yatmaya değer mi? Bugünler gibi gündemi olmayan günlerde gündem olmayan başlıklara bir bakın bakalım kim ne yazıyo buradan bir artısı veya insana bişey katan bir yönü var mı.

O yüzden inci de, ekşi de, uludağ da geçmişte kaldı arkadaşlar.

Şu an Cennet burası amk kafayı mı yediniz?
ankaradaki patlamada bile "mhp, hdp ile koalisyon kurmadığı için olmuştur, bu yüzden mhp 95 kişinin katilidir" kafasıyla yazan yobazların olduğu sözlüktür.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
sözlüğün beğenmemesi ile ilgili değil de bildiğin dezenformasyon içeriklik yazıları yazılan bir mecra haline geldi.

çoğu terör sevici.

çoğu iktidar veya sağ görüşlü ne varsa onlar faşist ilan eden bir oluşum.

2 hesap açtım birincisi sadece mesleğim ile ilgili detaylı bilgiler içeren çarşaf çarşaf yazıların yazıldığı; bazıları akademik ölçüde makalleler olmasına karşın 54. sıradan yukarı çıkartılamadık.

ikinci hesabım ise bomba, nerede hdp var oraya seloyu öven, kurtuluşun hdp den olduğunu vurgulayan yazılar. birincisi 2 sene bekledi. 2. si ise 5.ayda yazarlığa davet edildi.

sizin anlıyacağınız artık ekşi sözlük birilerinin elinde ve ne isterse onu yapmaktadıt.

debe ye müdahalede bunlardan biriydi. öyle eskisi gibi "ekşi sözlükte yazmak bir ayrıcalıki, zeka göstergesi" durumu bitmiş olduğunu yeni nesil ergenlere duyurayım.

çok değil 2 sene sonra ekşi sözlük ile fırat news, med nüçe den farkı kalmayacak...
burayı beğenmeyen yazarlar oraya çektirip gidebilir malum sözlük bir hain yuvasıdır arkadaşın tespiti çok doğru 10 kişiden 7 'si pkklı o sözlükte çünkü milliyetçi kim varsa uçurdular .
pkk cı piçlerin sözlüğü. seviyesi lağım çukuru ile aynı.