bugün

40 000 küsürüncü sırada olduğum onay listesi. ailecek merakla bekliyoruz:)
torpiliniz yoksa beklenmez.
ben uludağ sözlük üyesi olmayı şan şeref sayarım ve bunu için ekşi sözlük üyesi olmayı aklımdan bile geçirmedim. onun için ekşi sözlük'teki yazar onay sırasından haberim bile yok.
günlük olarak ilerleyen liste.

bilmeyen arkadaşlara selam eder, nasıl ilerlediği hakkında bilgi vermek isterim.

online olma durumu (.) ile ifade ediliyor varsayalım, sıra bekleyen diğer kullanıcılar ise (-).

günlük olarak yazar kabulü yapan moderatörlerin önüne gelen liste şu şekilde; (------..---.-----....------..------)

noktalar çizgilerin önünde yer alıyor yazarlık onay kabulünde.

anlaşılabilir olmak dileğiyle selam ederim...
ekşi sözlüğün yazar alımı kapalı ve sıralı diye popülerliğini bu yolla bulan durumdur.nedeni yasak ve zor olan her zaman tatlıdır felsefesi;halbuki açık ve serbest olsa oraya yazar bile girmez ki onlarda bilir kesin.ama popülerlik böyle olmaz ki !.
götüne nutella çalacağı günleri bekleyenlerin sırasıdır.

o kavanoz var ya o kavanoz! götünüze girsin. sandalyeden düşemeyesiniz, kahvenizi püskürtemeyesiniz inşallah.
--spoiler--
AN iTiBARiYLE ÜYE OLDUM VE ONAY SIRAM 35409. VALLAHA BiLLAHA BEKLEMiYORUM SADECE REKLAMSIZ BiR ŞEKiLDE OKUMAK iÇiN KAYIT OLDUM.
--spoiler--
--spoiler--

an itibarı ile 1809.sırada olduğum sıradır.. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.. hadi bakalım..

--spoiler--
yazar olmanın, 1. sıraya gelmekle alakası olmayan sıradır.
inanmadığım sıra listesidir. o ne sanki a.q internete giren herkişi buraya üye mi olmaya çalışıyor?
kullanıcı adımı kaybetmem ile beraber yazarlığım olmasına rağmen istediğimde asla giriş yapamadığım site.

güvenlik nedeni ile hem e_mail adresini hem de kullanıcı adını hatırlamayanlara şifrelerini göndermeme gibi saçma sapan bir tutumları söz konusu.

Aynı e-mail adresi ile de yeniden bir üyelik alamamaktasınız.

Çokta s*kimde. Sıra beklemeye değmez diyorum.
yaklaşık 1 ay önce tüketip, yazarlığı ilk adım attığım sıradır. ama yok aga burası gibi değil. hafta 1-2 anca yazıyorum. burası daha güzel, en azından daha samimi.
14113 az kaldı.
şu anda çaylak onay listesinde 8237. sıradasınız. bu sıra ilk defa onay bekliyor olmanıza ve 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre belirlenmektedir. şeklinde absürt şeyler söyleyen sanki uzaya gidecek insan listesine kayıt yaptırmış gibi hissetmnize yol açan saçmalık.
yazar onay sırasında 2875.sıraya düştüğüm sözlük ortalama 1 seneyi geçti, bu şu demek; yazar olmadan uçacaksın kardeş...

edit: iki tane noktalama işareti değiştirdim direkt yazar olduk şaka gibi ama gerçek.
40899 sırada olmaktır. Ekşi'de yazar olmak çok zor bir iştir. Çaylaklığınız ortalama olarak 3-4 ay içinde onaylanır.
Sık sık oylama yapıp online olursanız liste daha çabuk ilerliyor. Benimki buna ragmen 6 ay sürmüştü.
4992. sıraya yükseldiğim sıralamadır. adamı daraltır.
Önce bir heves müracaat edilip sonra uludağ sözlüğe gelinince başvurulduğu bile unutulan listedir.
şuan da içinde bulunduğum, önümde 45.025 kişi olmasına da inanamadığım durumdur. her gün bakıyorum fakat 4-5 kişi değişiyor sıralamada. bu nasıl iştir anlamadım aylarca, yıllarca yazar olmayı mı beklicem arkadaş ? diye isyan ettirir.
ölme eşeğim ölme lafının en geçerli oluğu durumdur.
ölme eşeğim ölme lafının en geçerli oluğu durumdur.
ortalama 11 ayda biter. çaylakların %30-40'ı yazar olur sonunda.
diğerleri düzgün tanım girmediğinden elenir.
diğerlerinden olmadığıma seviniyorum.
çoğu için ''yetmez ama evet'' durumudur.
bir internet fenomeni olmak isteyen her türk gencin paylaştığı aynı naciz derttir.