bugün

eksi sozlukten baslik calmak ya da araklamanin kibar soylenmis bir halidir.
kendisini başlık açma konusunda yetersiz gören kişi eylemidir. *
ekşi klonuyuz diye b..unu çıkarmak.
entry ile birlikte klonlarsanız; entry'nin silinme sebebi olacak, ard arda birkaç kez tekrarlarsanız uçmanızın müsebbibi olacaktır.
kolanlamanın doğası gereği, klonlananların aynı karakterlere sahip oladığı, fiziksel olarak aynı oldukları düşünülürse çok da sorun yaratmayacak durumdur. önemli olan başlık altında yapılan beyin fırtınasıdır. beyinler de ekşi'den klonlanmadığına göre fırtına orada fırtınaysa ise burada kasırga olabilir söz gelimi. ya da tam tersi.
(#1291079)
bütün sözlüklerde aynı başlıkların farklı zamanlarda hareketlenmesi sonuçu lan ben bunu daha önce okumuştum dedikten sonra nerede okuduğunuzu hatırlanmasıyla akla gelen cümle fakat götümüzden mantıksız şeyler uydurmanın anlamı olmayacağına göre bütün sözlüklerdeki başlıkların bir birine benzemesi normal olsa gerek
eksisozluk yazarlari tarafindan kopek gotune sokulacak kadar asaglanmayla sonuclanacak eylem.
ekşi sözlüğün faşizan politikasından dolayı çok beğenilen bir başlığın altına "ülen ben olsam şöyle yazardım" diye iç geçiren mağdurun elinde fırsat varken yapacağı en doğal harekettir. sonuçta başlığı bir kişi açar diğerleri altına yazar. bu da aynı başlığın altına yazmak gibi bir şey olsa gerek.
(bkz: dunyanin en guzel kizlarinin oldugu yerler)
can sıkan hadise, keza ekşi sözlük okumak istemediği için burada olan kişileri "ne diye burdayız kardeşim" tribine sokabilir.
(bkz: plagiarism)
(bkz: klon sözlük)
(bkz: ekşi sözlükten başlık araklamak)
illa ki başlık açmak isteyen yazarın aklına bir şey gelmemesi sonucunda ekşi sözlüğe yönelmesidir.
şu sıralar sıkça görülen olay. ekşi sözlük gündem başlığındaki şeylerin başlıklarını burada da açıyorlar bu nasıl bir ezikliktir amk orada çaylak olarak entry gir daha iyi ekşi sözlük okumak istesek orada takılırız açık ve net.