bugün

ekşi sözlük mektep uludağ ise sözlüktür.
ekşi boğaziçi ise, uludağsözlük meslek edindirme kursudur.
uludağ sözlük yazarı ve açıköğretim öğrencisi olan bir bireyi gururlandıran beyandır.

(bkz: beğenmeyen siktirsin gitsin)
ekşi uzun atlama yapmak ise uludağ bungee jumping yapmaktır.
bahsedilen ilk üniversitede herkes birbirine küfür ediyorsa, saygısızlık diz boyu ise, sebepsiz yere insanlar üniversiteden atılıyorsa, durduk yere yaftalanıp rafa kaldırılıyorsa, seve seve ikinci üniversiteli olmak istenecek durumdur. mukayese ile ilgili verilecek bir sürü örnek vardır elbet, ama sevgili sözlük olduğunuz yerde mutlu iseniz, orası lağım bile olsa farketmez, örnek biraz iğrenç oldu ama teşbihte hata olmaz. okulunuza sahip çıkınız diyor ve size şu konuşmayı sunuyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=GPM3auzMMBU
(bkz: sidik yarıştırmak)
uludağ herkesin içinden geldiği gibi yazdığı bir sözlüktür. burada kimselerde marjinalim takıntısı bulunmaz. (bkz: götümün marjinali) herkesin yazdıklarında kendinizden bir parça bulabilirsiniz. sevimli bir ortam uludağ.
bunu yazan yazar ise bizler moderatörüz şeklinde yanıtlanabilecek önermedir. hayır efendim hiç de öyle değildir.
ekşide yazar olunca orhan pamuk ya da tevfik fikret falan olmuyorsunuz. sadece uludağ yerine ekşide entry giriyorsunuz. ne demek yani ekşide yazamayanlar burada kendini bir bok sanıyor. çokta zor değil ekşide yazar olmak. sen önce git yere göğe sığdıramadığın ekşiden burada kelimesi nasıl yazılır onu öğren dediğim önermedir. üstelik ekşi sözlük gerçekten de iyice ekşidi.
yanlış bir tespittir. orada yazanlar da bizim gibi insanlar. bizden üstün vasıfları yok.kaliteli yazarları belki biraz daha fazladır. ama hepsi o kadar.
akabinde sen de liselisin denmesi gereken tespittir.
o zaman orada 10 entry gir, sil, gir, sil denilesi önermedir.
bugün az daha ekşi uludağı yakalayıp derinlere inecekti ancak büyük bir yanlıştan dönüldü.
(bkz: ekşi nere ulu nere amk)
Bu durumda itü...itü oluyor eheh.*