bugün

burada kurallar böyle, kral benim, benim dediğim olur zihniyetine sahip insanlar tarafından çekilen rest cümlesi.
(bkz: bağırmayan taraftar siktirsin gitsin)
(bkz: ya sev ya terk et) *
hiçbirşeyeboşunaiçlenmeyenadam çok sevdiği tayyibinin özlü sözlerini de değiştirip paylaşır olmuş artık.
edit: imla
(bkz: sana mı soracağım) diye cevaplanır genelde.

cevaben daha etkili bir yol olarak demir sopayla dayak atmayı tercih ederim ben.
ya sev ya terket denildiğinde ortalığı birbirine katan şerefli yazarıların, beğenmedikleri başlıkların altına yazdıkları şerefli cümlelerdir.
burayı da kendine mal edenlerin sözüdür.
sen zall mısın siktirtip gittireceksin?
asıl, sen siktir git.
kaybedenler kulübünün bir sahnesinde geçen cümledir. esas oğlandan esas kıza hitaben... film de hasiktir dedirmiştir, gerçeği olsa sinir krizi geçirtebilir.
beğenenler tek kalıp birbirini sikecek herhalde diye düşündüren söz. hayır ihtiyacınız buysa bakmayız la gömün birbirinize.
Faşist deyince kızıyorsunuz sonra ama...

Bu ülke benim. Ecdadımın. Neslimin.
Kimsenin bana bunu deme hakkı yoktur.
Ülkem çok şey Hak etmekte. Hak ettiğini veremeyenlere tepki göstererek ülkemi savunamayacaksam, çekemiyorsan siktir git.
Yazar olalı üç gün olmuş, siktir çekmeye başlamış bile. 1 sene sonra bu bize kerkinmeye başlar söyleyeyim ben.
Pkk terörünü tüm kürtlere maal edip daha sonra çözümleme getiren milliyetçi söylemi. Bir de bunun dışında az da olsa haklı olarak kullanıldığı yerler vardır.
(bkz: Muhalefet olmayı her şeye karşı çıkmak zannetmek)