bugün

Geç lan ortaya, vercem.
aynı yazara yapınca 30 sn beklemek gerekiyor. bundan ayrı saatlik limit de var. biraz oyalanılır, yine aynı başlığa girilirse eksiye basılır.
lan zaten sozlukte kimse yazmiyor nasil eksi almayi basariyorsunuz o kadar eksi verecek online kisi var mi deneyelim.
baslik bile kipirdamiyor.eskiden yazdigim basligi bulamazdim.
Şu vakitte ihtiyaç duyulan her şey anlamına geliyor tabii ki benim için.
benim en önemli husustur.. saatlerce beklerim eksiler öyle yatarım. evet..
az önce değişik başlıklarda
en az 80 yazara yaptığım
fantastik eylemdir. hep artı
olmaz arada ekside lazım.
kedi ve ojeli parmak içeren fotoğraflı entrylere sık sık yaptığım eylem.
yürekli bi duruşu karizması olan realist yazar eylemidir.
bundan zevkli bir şey yok. otuz saniye bekliyorum basıyorum bi zavallıya.
zevk verir.
Oy verme özgürlüğünü beğenmediğini belli etmek için kullanmaktır.
hayata lezzet katan tatlardan birisidir. sebepsiz yere kullanıldığında, içe hınzır bir ürperti salar.

bunu tatmak istiyorsanız, çakın bu girime bir eksi. bundan mahrum olmayın. *
artık;
-sen bana eksi vermişsin
-sana hiç yakış tıramadım
-kimse bana eksi veremez
-senin bana verdiyin eksiyi sana iyade ediyorum
-neden cevap vermiyorsun
bir haktır.
her yazdığının beğenilmesine ihtiyaç duyan, hatta olayı biraz ileri götürüp bunu gereklilik olarak gören benmerkezci özgüvensizlerin anlamlandıramadığı eylemdir. sosyal medyanın büyük kesiminde olduğu gibi çoğunluk buraya kendi olarak söyleyemediklerinin bir takma ad altında söyleyip anonim olarak ego mastürbasyonu yapmak için gelip yazar oluyor, bırak yazma yeteneğinden yoksun olanlar da eksi oy vererek boşalsın; çok mu? karman düşünce incinecek kadar kırılgan bir gururun mu var? o zaman mızmızlanmaya etmeye devam et.
(bkz: fütursuz eksileme fenomeni)
minihaz diye tanımlanabilir aktivite. o değil bunda bir şey yok, bir de eksi alınca haz alanlar var, o da minimazoşizm heralde. alkol de almadım neden kafam böyle gereksiz çalıştıysa bir an.
son günlerde sinirimi bozan yazar aktivitesi. adam çokokrem başlığı altındaki entry yi falan eksiliyor. sanırım babasının malı. anlıyorum seni kuzum. hıhı evet.
edit: liseli gençler rahatsız oldu yine.
eğer olumsuz bir şey yazdıysan muhtemelen başlığı açan insan vermiştir. hiç bakmaz ben ne kadar salak bi başlık açtım diye.
liselerde öğretmenlerin öğrencileri korkutma birimi.
değişik bir sözlük mekanizmasıdır. gerekli olan şeyler connect olabilecek bir cihaz ve vicdansız bir kelle. verirken almaktır aslında. insafsızlığın son noktası insanların hayalleriyle oynamaktır. *
edit: şu yeterr feryadı olmasa eksi alımında rekora koşarmıydım merak içindeyim. orda bir acemilik yaptık. karpuz kabuğu meselesi.
bazı yazarların ota boka yani tarafsız bir cümle de olsa eksi oy vermesi!
- ne oldu lan adamın yazdığını çekemediniz mi?
+ yok abi ben yazmalıydım bunu.
- tamam o zaman * * * *
Sözlüğün raconu. Genelde heves kırar, üzer insanı.
bir haktır ancak çoğu zaman kıllığına kötü kullanılır.
(bkz: ıyyyyy iğrenç)