bugün

tam anlamıyla fikirleri ile varlığını sürdüren yazardır.

sen eksiliyosun diye düşüncelerimi değiştirmeyeceğim.
sürü psikolojisi diye bir kavrama takılmayan yazardır. ne yazık ki çok azdır sayısı.
fikirlerini korkmadan, açıkça yazan yazardır.
(bkz: ben böyleyim)
zavallı ve kendini ön plana çıkarmaya çalışan yazardır.

beş para etmez ve insanları rahatsız eder...
sözlükten maaş almadığının bilincinde olan yazardır. sözlüğün bir hayat memat meselesi olmadığının farkındadır.
Bildiğini söylemekten sakınmayan yazardır.
geyik entryler giren yazar => artı oy alır.
trol entryler ile meşgul yazar => eksi oy alır.
hakikat içeren entrylere sahip yazar => hazımsızlık çekenler karmanızı eksi ile doldururken, aynı fikri paylaşan yazarlar mesaj kutunuzu doldurur..
(bkz: sözlük yazarlarının büyük bir kısmının mal olması/#14111634)
karması sabit olmayan yazardır. bi gün düşerken ertesi gün yükselmesi normaldir.
genelde türkiye gerçeğini yazan yazardır.
(bkz: eksileyin lan)
eksi alacağı şeyleri yazdığını bilen yazardır.
siz gerçekleri yazarsınız. bazı yazarlar eksiler. siz basit geyik yaparsınız sizi yere göğe sığdıramazlar. şimdi soruyorum sizlere hangisi gerçek hangisi sahte, hangisi daha özgürce hangisi "yazarlara oynanan entry"lerden korkarak yazılanlardan siz karar verin.
görüş farklılığının olmasının çok doğal olduğunu bilecek kadar büyümüş insandır.
mert ve dürüst olan yazardır. yine de olur olmaz eksileyen yazarlara kafa göz dalma isteğinden kendini alamaz!
aslında zevk alandır. bir başlıkta *
iki tane kıytırık sözlük yazarının oyunu iplemeyen yazardır.
tek başına bir orduyla başedebilecek mikkemmel yazardır.
sözlük dışında da görüşlerini , düşüncelerini onaylanmamak korkusu olmadan dile getiren yazardır. herkesin aynı düşünceye sahip olmadığını bilir ve fikir ayrılıklarını , savunduğu şeyleri açıkça söylemekten çekinmez.
siyasi amaçlarla sözlüğe girmiş, düşüncelerini hoyratça paylaşan yazar tipidir. evet.
periyoduk olarak bir hafta caylak olma cezasi alan yazardir.
tribüne oynamayacak kendine ve fikrine saygısı olan yazardır. ilkelidir, rüzgarın yönünde gitmez. doğrularını savunur her şart altında. güce teslim olmaz hiçbir anlam taşımayan başarıların değil kendi fikrinin, aklının peşindedir. saygı duymak gerekir.
şu ayrım yapılmalıdır, eksi almaktan korkmayan adam ile eksi almak için uğraşan adam farklı kimselerdir.
eksi almak için uğraşanına troll denirken, düşündüğünü söylediği için eksi alan adama ''adam'' denir.
mükemmel yazardır. sözlükte dindarsan, fenerbahçe nin şikeci olmasına karşıysan karman eksiye düşer.
(bkz: megafosfor) eksi alıyorum eksi alıyorum karmam kuru kalıyor.

(eksiden korksaydım bu kadar saçma entry girmezdim zaten)*
(bkz: en asil duygularin insani)dir.
seri eksi oy veren ibne'yi diline dolamayan insandır.