bugün

bütün özgüveni ve cesaretiyle sözlük halkını karşına almış yazardır.
Artın vermenle çoğalmadım ki eksi vermenle azalayım sözünü yazdırır.
Eski yiyince bi sendelenmiyo değildir ama sonrasında aman koy gote gitsin der ve yazmaya devam eder.
Olsa olsa troldür o.
eksi aldım diye fikirlerinin yer aldığı entrylerini silmez. neyse odur, şereflidir.
(bkz: risk budur)
Benimdir.

Doğruları ve gerçekleri yazdığımı düşünüyorum. Yazdıklarım birilerine batıyor ki eksiliyorlar.
özgüveni yüksek olan, fikirlerini anlatmaktan çekinmeyen, sözlükte çok daha fazla olmasını istediğim yazar çeşididir.
tribünlere oynamayan yazardır. iyi veya kötü bir karakteri olan yazardır.
ben istediğimizi bana doğru geleni yazarım, cinsel organımda olmazsınız diyen yazar.
(bkz: ben neymişim amk)
sik gitti, taşak da gitsin diyen yazardır.
başlığı görünce daha çok gaza gelen yazardır.
içinden geleni yazan yazardır. fakat eksi almayı kesinlikle hobi haline getirmemelidir. çoğu zaman çok eksilenen yazar artık olayın suyunu çıkarır ve insanların sahip olduğu değerlere dil uzatır. maharet bu değildir. asıl hüner okuduğumuzda bilgilendiren, eğiten ve yeri geldiğinde mutlu edebilen yazılara imza atmaktır.
bedavaya çalıştığının bilincinde olan yazardır. zikmişim eksisini bana giren çıkan mı var diye düşünerek yoluna devam eder.
+abi bugün sözlükte bi yazı yazdım müthiş artı aldım
-eee?
+böyle işte abi eesi ne demek iyi yazabiliyormuşum
-sonuç?
+sikim sonucunu ne bekliyorsun maltepe aldım bakkaldan al yak bir tane.
segmancı yazardır. meslek sahibi olmuştur.
mütemadi olarak hakaret ve küfür içeren mesajlar alan sinirleri dayanıklı güçlü insan yazardır.
neyi ne için yazdığının farkında olan yazardır. savunduğu değerleri kimseden çekinmeden sözlüğe döken ve kimseden onay beklemeyen yazardır. Yolu açık olsundur.
(bkz: eksiden korksak üye olmazdık)
seri eksi oy veren ibne'yi diline dolamayan insandır.
(bkz: en asil duygularin insani)dir.
(bkz: megafosfor) eksi alıyorum eksi alıyorum karmam kuru kalıyor.

(eksiden korksaydım bu kadar saçma entry girmezdim zaten)*
mükemmel yazardır. sözlükte dindarsan, fenerbahçe nin şikeci olmasına karşıysan karman eksiye düşer.
tribüne oynamayacak kendine ve fikrine saygısı olan yazardır. ilkelidir, rüzgarın yönünde gitmez. doğrularını savunur her şart altında. güce teslim olmaz hiçbir anlam taşımayan başarıların değil kendi fikrinin, aklının peşindedir. saygı duymak gerekir.
şu ayrım yapılmalıdır, eksi almaktan korkmayan adam ile eksi almak için uğraşan adam farklı kimselerdir.
eksi almak için uğraşanına troll denirken, düşündüğünü söylediği için eksi alan adama ''adam'' denir.
periyoduk olarak bir hafta caylak olma cezasi alan yazardir.