bugün

Allah olmaya çalışma başkan. bu işler istanbul belediye başkanlığıyla başlıyor sonra ipin ucunu kaçırırsan kendini allah sanıyorsun ama sonunda tokadı yiyorsun, önünde örneği var akıllı ol, insan kal bence.
sana verilen oyların da emanet olduğunu unutma başkan. rehavete kapılma. en önemlisi halktan uzaklaşma.

en çok ta şu sözünü tutsan bana yeter:

"Adama, kişiye, kişilere, gruplara, cemaatlere ,vakıflara, derneklere hizmet işi bitti"
Önce haram yiyen bankamatik domuzlarini bogazini sık.
Sonra isparkta neler dönüyormus açikla.
Sonrasi allah kerim.
Allah hayırlı uğurlu etsin başkan. Halk olmazsa sizler de herkessiniz bunu unutmadan yolunuzda başarılar dilerim.
Şu anki çizginde kal, belediyede rüştünü ispat et ki zamanı gelince seni daha yukarılara taşıyalım.
seçimi kazandın ak-troller bu hale düştü.

https://www.youtube.com/watch?v=toIkirM4X2Q
Akp nin esnafa kestiği haksız cezaları sil..
kardeş kimin projesisin bizlerde bilelim hayatında bir kez olsun yalan değil doğruyu söyle. evet..
seçim kampanyasında olduğu gibi chp li yamyamları yanına yaklaştırmazsan bu iş olur.
Chpli hakimler isterdim ve müslümanlıktan sapıtmış devlet çalışanları işten atılsın.
Sen doğru adamsın sakın yanlış yola sapma. Eğer seni yanlış yola zorla sokmaya çalışanlar olursa, onlara karşı eğilip bükülme. Korkma arkanda biz varız. Milyonlaraca vatandaş seninle ve sen doğru olduğun sürece seninle olmaya devam edecek. 31 marttan sonra nasıl ki senin hakkını yerde koymadık, yine koymayız. Yeterki bizim yüzümüzü kara çıkara. Tıpkı senin dediğin gibi "yolumuz uzun, heycanımız büyük, gençliğimiz var.
Hakkımızı yiyen itlere en güzel cevabı ver başkanım.Seni Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz başkanım.

Ak trollere... 800bine içinize almakta zorlanmadınız umarım.
Bu ülkenin gençlerine umut olduğun için teşekkürler ekrem abi. her şey çok güzel olacak.
şu fakirlere 800.000 fark atılır mı, hiç mi vicdanın titremedi ?
kitabımızda, mayamızda sevgi ve kardeşlik olduğunu bize tekrar tekrar yaşatırken,
her şeyin yine, yeniden çok güzel olacağı umudunu verdin.
sağol insan evladı.
sağol yurdum evladı.
çok sağol.
ülkem seninle daha da umutlu.