bugün

Seçimi kazanmak olan eylemdir. Bu saatten sonra ne yaparsa yerine oturur çünkü. Biz ceketimizi koysak millet bize oy verir zihniyetini sandığa 2 kez gömmüş olmaktan büyük icraat mı olur. Yaptıklarını ibb internet sitesinden takip edersiniz, bir de yapmak isteyip akp mhp oylarıyla reddedilenler var onlara da bakar bakar kendinize küfredersiniz.
henüz görülmeyen icraatlardır. bi insan düşünün ilerde torununa şunu bunu ben yaptım benim eserimdir diyebileceği bir tane eseri yok. gerçekten çok yazık..

görsel
Karadenizli muhafazakar görünümlü bir müteahhit olarak CHP'lileri ikinci bir Atatürk olduğuna inandırmak.
görsel

Yattara’yı Trabzonspor’a getirmek. Devamını göremedik. Evet.
Öncelikle çocuklara yönelik yaptığı her ilçeye kreş uygulamasını çok hızlı başlattı ve halen devam ediyor. Çalışan ebeveynler için bu durumun ne kadar gerekliği olduğunu onlardan iyi kimse bilemez. 0-4 yaş arası olan çocuğa sahip olan anneler ulaşımdan ücretsiz fayda sağlıyor. bu gün izlediğim bir programda ''kadın, erkek eşitliğini göz önünde bulundurursak bu kartı ebeveyn kart olarak dönüştürebilir misiniz?'' sorusuna güzel fikir yapılabilir cevabını verdi. ön önemlisi ''halk süt'' uygulaması. malumunuz ülkede her şey ateş pahası. bebek mamalarına alarm takılan bir dönemden geçiyor. ihtiyacı olan ailelere bir katkı sunması güzel.

Gençler için aylık akbil ulaşım bedelini 50 lira yapması çok proje oldu. seçim vaatlerinden bir tanesiydi ve başkanlığı gasp edilirken gerçekleşti *

adalarda ki atların halini istanbul'da yaşayıp bilmeyen yoktur. atları çiftliğe yerleştirip elektrikli araçlar getirmesi 10 numara hareket.

ak parti zamanında yapımı başlayıp fakat bir süre sonra yandaşlara para aktırmaktan bütçe ayıramadığı metro inşaatlarına teker teker başladı. muhtemelen bir kaç yıla onlarda biter. sonuçta sihirli bir değnek yok.

belediyelerde liyakata önem verilmesi de güzel durum. sonuçta benim ülkeme verdiğim belli miktarda bir vergim var. neden benim param vasıfsız bir insanın cebine girsin ki. dönüp dolaşıp hakkıyla, bilgisiyle bir yerlere gelmiş insanın cebine girsin. ( sen hariç güzellik yarışmasından çıkıp gelen, o konuda imamoğlu'na ben de kırgınım)

çiftçiler için bedava tohum dağıtıldı ve ilk hasattan sonra pazar kurulup bunlar satıldı. bu da güzel bir şey. şahsen istanbul'da beton dışında bir yer yok sanıyordum.

ve ön önemli icraatına geliyorum. bazılarının dizlerini çatır çatır titretiyor. bu daha başlangıç.
"16 milyon istanbullu" repligini guzel kullaniyor. Konu ne olursa olsun, izah ettigi sey hangi noktaya deginirse deginsin, hakkindaki hangi eletiriye cevap verirse versin iki cumlenin arasina muhakkak bir yerden bulup getirip şu "16 milyon istanbullu" viyaklamasini sokusturuyor.

Sen on alti milyon yediyuz elli bin sen milyar oy almissin sen ne yapmissin?
Yok. Klasik sağ. Ülkeyi yemeye doymadılar.
hdp lilerin mezarlarını ziyaret etmesi elazığ depreminde olay yerini terk ederek kayak tatiline çıkmasıdır. gerçekten içler acısı bi durum. yazık...
800.000 sayısını sevdirmesi.
Aradaki 7 farkı bulunuz

görsel
görsel
Dilencilik.
halk onunla güzel mesaj vermiştir.
Seçilmesi bence, 13 bin oyla kazanmış sayılmaz diyenlere 800 bin ile cevap vermiştir.
musluk.

görsel
ben esenler otogarının mafyanın elinden alınmasına o kadar çok sevindim ki. troller için kötü oldu tabi .
tecavüzcü vakfın mamasını kesmek. üstüne tanımam!!.
vatandaşın vergisini ingiliz tarihi eser hırsızlarına peşkeş çekmek.
hiçbir şey yapmasa bile istanbul u akp nin elinden söküp alması.
800.000 sayısını trollere ezberletmek.
bellininin yaptığı fatih portresinin çakmasını ülkemize kazandırmasıdır. yazık...
seçim gecesi istanbu'un her yerine asılan " teşekkürler istanbul " yazılı panolara bakarak katıla katıla gülmemizi sağlaması. çok yaşa sen ekrem !..
Çomar hoplatması.
Taksi, fayton mafyacılığını bitirmesi.
Tarikatlara giden parayı kesmesi.
Şu taksileri devreye sokarsa bence en olumlu icraatı bu okacak.
Sahil kenarlarında mangal yakıp piknik yapan çomarları tokatlaması. Oralar sevgililer el el kol kola gezsin dolaşsın cocuklar koşuşsun diye var. Sen Doblondan taşan pikelerini kurup beyaz atletinle oturup mangal yak diye değil!

Eko seçildiğinden beri 3 kere geldim istanbul'a. Bi keresinde avcılar-kücükçekmece arası Denizköşkler parkında çomarlar piknik yaparken belediye fışkiyeleri bir açtı hepsi sağa sola koşuştu ahahaha..

Ya köyünüze dönün ya da şehirde insan gibi yaşamayı öğrenin.