bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bilgisayardan bir an olsun ayrılamayan bünyelerin, bir gününü tamamen bilgisayarda geçirmesi yerine, bir saatini ayırarak orta düzeyde bir konuyu öğrenebilmesini sağlayan naçizane hoca. çok sevdim seni sayın ekol. hem bu işi maddiyat için yapmıyor olmayışın da ayrıca takdire şayan.

yazar notu; matematik ve geometri nin yanı sıra fizik, kimya, türkçe edebiyat ve tarih dersleride yayınlanıyor bahsi geçen sitede. öss öğrencilerinin bilgisine.

yazar notu2; hoca, polinomları çok iyi anlatmışsın da, o ne sestir öyle, gözümden yaş geldi valla. aman geçmişler olsun.
    9 ... slasher
  2. 2.
    saatlerdir beynimde şapırdaklı sesi yayınlanan saygımı kazanaırken uykumu getiren öğretmendir.*
    3 -1 ... akheron
  3. 3.
    dersleri gayet güzel anlatan, taktir edilesi hocamızdır.
    arada bir, 3 yaslarında olduğunu tahmin ettiğim kızına dönüp, "di mi kızım" dıye sorduktan sonra, " eveett" cevabını alıp dersıne oyle devam eder.
    4 ... seytanin fisildadiklari
  4. 4.
    antalya'da turgut reis dersanelerinde ders vermektedir. web sitesinde ders anlatmaktadır. lakin sınıfta verdiği ders o kadarda iyi değildir.*
    4 -1 ... ayyash07
  5. 5.
    saygı duyulası büyük insan. benim gibi işe yaramaz ve ders dinlemeyen bünyelerin son çaresidir.
    1 -1 ... egzantirik gotelek
  6. 6.
    internette ders çalısıyorum bahanesiyle odaya kapanılır,bi sayfada ekol hoca acılır digerinde facebook.anne geldi mi derse devam edilir
    4 ... broken
  7. 7.
    altyapı yetersizliği olan öğrencilere altyapı veren sitedir; fakat çözülen örnek sorular kolaydır. konuyu bilen kişilerin girip de konu anlatımı dinlemesi pek de faide etmez; lakin altyapı verdiği inkar edilemez. mustafa ekol' ün ellerinden öperiz.

edit: eksileyen mustafa ekol ün akrabası veya çözülen soruları zor bulan biri olmalı. kolay dedim ya ondan galiba.
    6 -3 ... unique270
  8. 8.
    büyük adam.Sınavlardan önce çok yardımı dokunmuş ders dinlemeyen pek çok öğrenciyi kurtarmış, liselerde bir efsane haline gelmeye başlamıştır.
    2 ... karton piyer
  9. 9.
    dershaneye gitmeyenler için iyi bir alt yapı sağlayan hocadır. türkiye'de aylık 1500 tl gibi kurs ücretlerinden bahseden dershaneleri gördükçe bu adamın ne kadar hayırlı bir iş yaptığını anlıyoruz. ayrıca sadece matemaik ve geometri değil diğer bütün dersleri de takip edebiliyorsunuz. oturup 2 entry girene kadar ders anlatımı çoktan bitmiş oluyor.
    2 ... fabala
  10. 10.
    hiçbir çıkar güdmeksizin, dershaneye gidemeyenlerin yanıbaşınndaki hocadir. *
    (bkz: hocalarin hocasi) *
    1 ... batmanli batman