tost makinesine koyar da öle yenilirse neden olmasın.
8.nesil yazarımızmış aynı zamanda hoşgelmiş.
yeni nesil yazar.hoşgelmiş.
kendisini tanımam pek ama kendime waffle yaparken görünce bi garip geldi yazayım bari dedim.
Çikolatayla münasebetimiz nedeniyle merak ettiğim yazardır.
Aa baksanıza aynı nesildeniz.
löö löö löö sakine
niye gittin dügüne
gel beraber kaçalım
bak gidiyor makine

dizelerini aklıma getiren, ve bu dizeleri haykırarak söylememe neden olan 8. nesil yazar, aynı zamanda ofis arkadaşım ve kader ortağım olur kendisi.
al benden de bir edit: tanıştığımdan beri ondan nefret ettiğimi her gün yüzüne vursam da bu gerçeği kabullenmeyi reddeden, şöyle esmer güzeli, şirinimsi, güldümü gözleri bir çizgi haline dönüşen, kendime katlanamadığım anlarda bana katlanan, çevreye benim garip hallerim yüzünden açıklamalar yapmak zorunda kalmasına rağmen hala benimle takılma konusunda bir çekincesi olmayan, arabasında t.c polisine el sallamış olmama rağmen, hala beni arabasına kabul eden, annesinin yanında vay orospu gibi hiç de türk aile terbiyesine uymayan tepkiler verebildiğim, devlet memurluğuna aynı tarihte adım attığım hem kader hem kadro ortağım.
not: bak yine söylüyorum, ya ben seni hiç sevmiyorum.
not 2: adı sakine değildir.
not 3: tüm çikolataların kölesi olduğu iddiasını öne sürerek dolaylı yoldan çikolata tanrıçası olduğunu itiraf etmiştir.
not 4: harbidir, dobradır, dosttur.
karşı binanın eğitim neferi düşman beldenin yaban güzeli
mary and max adlı animasyon filmde max'in sürekli tıkındığı atıştırmalık.
(#11359654) helal olsun , çok haklı ve hoş gelmiş, ayrıca atıştırmalık en lezzetli yiyeceklerdendir kendileri . *
max & mary filmindeki maxin en çok sevdiği şey.
son derece iştah açıcı bi arkadaşımız.
kendisiyle tek ortak noktamız aynı nesilden oluşumuz.
ilkokul çocuklarının vazgeçilmez kahvaltıları.
(bkz: çikolata tanrıçası)
ekmek arası küp şekerin bir üst modelidir. sekizinci nesil yazarmış ayrıca, hoşgelmiş.
görsel
çikolata tanrıçasının suc ortağı hz havvanin suc ortagi
nickini okurken en az bir kere düşündürmüş olan kişidir. ancak bir tek bana "ekmek taze mi?" dedirtmiştir.
(bkz: ekmek arası)
(bkz: cikolata)
*