bugün

5 kere silik yediğim platform sonuncusunda modlara ekşi sözlüğünüzü başınıza çalın misler gibi uludağ var ulan diye resti çekip hesabı sildim.
Beni uçuran sözlük. Neyi kaybettiklerinin farkında bile değiller.
Sözlük fasiliteleri bakımından Uludağ sözlüke rakip bile olamaz lakin oradaki kitle de ayrı bir olay işte.
evde kalmış feminist karıların ve cehapeli atatürkçülerin cirit attığı ezik sözlük.
hakan muhafızı nasıl yerden yere vurmuşlar diye girip bakıyım dedim zaman yolculuğunu dark dizisinden ibaret sanan kekoları gördüm. ulan popüler kültür.
terör sempatizanlarinin kendilerini solcu ve insancil olarak tanittigi, bilgili yazar oraninin uludan daha dusuk oldugu, fetoculerin ugrak yeri olan, pkknın akpden daha cok sevildigi, chp secmeni 89 IQ ile kendini superzeka sanan yıkıkların sürekli okuduğu götsel bilgi kaynagi.
yaklaşık 10 aydır çaylak listesinde tutulduğum bir arpa boyu ilerleyebildiğim sözlük. her yerde olduğu gibi ekşinin çaylak onay listesinde de torpil dönüyor sanırım. tepkiliyim kendisine 13 yıllık yazarı olduğum ulu'ya döner kasmadan yazarım arkadaş.
3 sene çaylaklık bekleyip, 2 yıla yakındır yazarlık yaptım en ufak bir hakaret içerikli girdi yazmadım ama bir lgbt cilere giydirdim hemen şutlandım. Hakkımı helal etmiyorum, bundan sonra buradayım.
Kaliteli bir site.

Sizi yazar yapmadılar diye yok pkk'lıymış, yok türk düşmanıymış, ağlamayın lan.

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.
uludağ sözlükten katbekat iyi olan oluşum. 99 da ssg tarafından kurulmuş kutsal bilgi sözlüğü. baya para ettiği söyleniyor. günlük tıklama oranı da baya fazlaymış.
uludağ sözlüğün tırnağı olamayacak site hem arayüz hem içerik hemde kalite bakımından her türlü uludağ daha iyi.
10 seneyi aştı belki ekşi de burda itü sözlükte inci sözlükte yazarlığım vardır.

tek cümlelik özetim;

- bu kadar çok teröristi, bu kadar çok içi boş muhalifi, bu kadar çok kendi gibi olmaktan korkanı ilk defa gördüğüm platformdur ekşi sözlük... tam bir zincirlikuyu metrobüs aktarma durağıdır, ama kimse metrobüse binecek kadar fakir yıkık çökük değildir.

edit: tek cümlelik demiştim de bu kadar çok orospu çocuğunu bir cümleye sığdıramamışım.
severiz, sayarız, arada yazarız.
Bilgi kaynağı olarak, sosyal hayatımıza ışık tutan bir yerken, aşırı solcu adamların her şey üstünden akp muhabbeti yaptığı forum halini almış oluşum.
Feminist, lgbti , Kürtçü, sjw cuntasının egemenliği altındaki kutsal bilgi kaynağı.
Türkiye'nin hain ve soysuz cerahati, Aidsli ambarı, mikrop yuvası ve en büyük foseptik çukurudur.

Mızmız, asosyal, şirret ve nalet bütün numuneliklerin birbirini eğlediği pisliklerin manipülasyon, hedef gösterme ve itibar suikasti masasıdır.

Dilerim ki yeni bir internet yasası hamlesi ile hususen sıkı bir takibe alınır ve kılıçtan keskin hesaplar sorulur!
Yine yeni yeniden girilemeyen ve görüntülenemeyen sözlüktür. Sorsan milyon dolarlık site ama ayda 3 çöküş garanti gibi.
Sevdiğim sözlüklerden bir tanesi olabilir *
Yazar olabilmek için bir yerlerinizi yırtmanız gereken site.
Ben birkaç taktikle bir senede yazar olmuştum.
Doktor,pilot gibi havalı mesleklerden olduğuna dair bir entryin yoksa kızların yüz vermediği platform.

doktoru,öğretmeni,pilotu ezen yegane güç var o da avrupa ya da Amerika pasaportu.
Hatrım için deneyin.

Önce sıradan bir muhabbet açmaya çalışın.
1 hafta sonra doktor olduğunuzu belli eden entryler yazın ve onlar görünürken
1-2 ay sonra aynı kıza mesaj atın başka sebepten.

En vasat esprilerinize bile düşüyor kızlar

Ama eğer doktor değilseniz çok hızlı hareket etmeniz lazım yatağa atmak konusunda

Üç sebep var:
1. Doktor,pilot,atanmış öğretmen vs olmadığınızı anladığı anda tepmeyi koyuyor.
2.zengin havalı bir tipe ya da sizden daha yakışıklı bir doktora doktor adayına denk gelince aşkından ölüp biten kız ilgisizleşip yol veriyor.
Mesela alman oturumu olan bir adam çıktıysa ve yüz veriyorsa istersen en ünlü doktor ol acımadan koyuyor kapının önüne.hatta evliliğe gitse bile ilişki bir bahaneyle terk ediyor.

3.Türkiye cinsel açlığın fabrikası olduğu için beyin cerrahi da olsanız kendisine ters düşen bir davranışınız olduğunda anında tekneyi basıyor. Neyine güveniyor anlamadım. yukarıda bahsettiğim ağzına sıçsan da gitmeyen versiyonları var da onlar aşırı takıntılı tipler.kendiniz kaçmanızda fayda var.

Yapmanız gerekenler,
-asla soyadınızı vermemek
-devlet hastanesi değil özel hastane adı vermek
-birden fazla şubede çalışıyorum demek(ziyaret ihtimaline karşı)
-habersiz ziyaret edebileceği samimiyeti kurmamak
-yaşadığı ilçeyi öğrenip uzak il/ilçede çalışıyormuş izlenimi vermek
-yurt dışında okuyup çalıştığınızı söylerseniz daha karlı
-kadının mesleğini öğrenmek doktor ise kaçarak uzaklaşmak(onlar çözüyor hemen)
-ilk buluşmadan ben yatmam vs diye sormadığınız halde kafa ütülüyorsa yol verip diğerine geçmek
-2.bir hat telefon kullanmak.zira yattıktan sonra çok kafa ütülüyorlar şimdi biz neyiz diye

Yapmamanız gerekenler
-yalan söylediyseniz mümkün mertebe aşık olmayın
-karşıdakinin de duyguları var. Köpek de çekmeyin.değer veriyormuş gibi yapın.
-ilk buluşmadan yatağa atmayın.2 hatta ideal olarak 4tür.
-yatmadağınız günlerde buluşmayı kısa tutun telefonlarda da kısa konuşun çok şey söylemek zarardır.
-yazışırken karşıdaki sizinle ilgilenmeyen,insanları mesleğine ve parasına göre değerlendirmeyen soyu tükenmekte olan bir kız olabilir.onları üzmeyin. Yol verin. Onlar sizin avınız değil.konuşmayı 2.kez siz başlatmayın asla bu insanlarla.çünkü tacize girer.
-seviştiniz,eğlendiniz iyi güzel.bu kez kadının gözünün içine ne zaman gidecek diye bakıp durmayın.mümkünse geceyi onunla geçirin,saçlarını okşayın.karşıdaki yanlış tercih yapmış bir kız olabilir ama asla aksaray genel evlerinde 3 paraya çalışan ucuz fahişe muamelesini hakettiği anlamına gelmez.
-yaşınız 35in üstündeyse 18-25 arası kızlara çok yaklaşmayın.bazen kız çocukları etkilendikleri bir büyük gördüklerinde yalan söyleyebiliyor. Özellikle 15 yaşındaki bir kız ile 18 yaşındaki arasında fark olmayabiliyor.35 yaşın üstündekilerin pek izahı olmuyor bu durumda durduk yere pedofili muamelesi görmeyin.kız bana tecavüz etti derse başınız yanar.
-gerçek doktor değilseniz,sağlık konusunda tavsiye vermeyin.suçtur.

Son olarak
Elbette kimse bu muameleyi haketmez.ama bazıları hakeder.kim mesela?
En basit sebepten yaklaştığın kız sana böcek muamelesi yapıyorsa ve mesleğini duyunca 180 derece dönüyorsa zaten kendini paraya mesleğe pazarlıyor demektir. Bu tavsiye daha çok o tip kızları yatağa atmak içindir.ekşide sürüsüne berekettir. Burayı bilmiyorum.
Ama işinde gücünde,hayatında zorluklarla,hastalıkla ,fakirlikle, vs boğuşan garibanlara yapmayın tabi yazıktır.belki sizin de bir evladınız olacak kıyamadığınız.
Unutmayın sadece kendini mesleğe göre pazarlayanlara.
Onlar düşer zaten hemen.
çirkin kızların ve tipsiz erkeklerin toplanma yuvası.
https://pbs.twimg.com/med...format=jpg&name=small

ekşide şu anda orospu çocuğu oranı yüzde 92-93. bunlar babadan oğla nesil.
oradaki insanları. hâl tavır hareketlerine sinir oluyorum. uludağ ekşiden daha iyi yeminle sadece modlar pek ilgilenmiyor.
ekşi gençleri yaşlandırıyor. 20 yaşında çaylak olan 30 yaşında yazar olur.
Severim kendisini. Benim de yaklaşık 11 aydır caylakta bekledigim mekan.