bugün

Trabzonsporlu taraftarlar ile birlikte Fenerbahçeli futbolculara saldırıyor.

Gerçekten o ortamda şunu yapan birinin tüm lisansları iptal edilmeli.
irfan Can Eğribayat: "Fenerbahçe'de forma giymiş, şu anda Trabzonspor'da yardımcı hocalık yapan Egemen Korkmaz... Ekmek yediğin yere ihanet etmek budur. Biz canımızı korumaya çalışırken gelip arkadan saldırmak insanlık değildir"

görsel
tam bir savaşçı. beşiktaş ın geri alması gerekiyordu. tosic e bin basar...
Başakşehir bu adamı aldı ama oynarken görmek nasip olmadı. Ne oldu acaba?
Oldukça sağlam bir defans oyuncusu. Fenerbahçe ve beşiktaşta çok iyi başarılar yakalamıştır.
adamın tipi yıllardır aynı amk.
hayırlı olsun şehrimize.
bana göre, markaj: 19 , top kapma: 16 , kafa vuruşu : 18 , hız : 5 , hızlanma : 7 olan kalbur üstü stoper. ibb ye uyar.
Karadenizli balıkçı görüntüsü yüzünden en çok trabzonspor forması yakışıyordu.
fiko'nun yalamalarına karşı durabilirlerseymişmiş. ulan başakşehir kadar akp'den yardım alan takım mı var ? beşiktaş 1 alıyorsa, bunlar 3-4 alıyor anasını satayım.başakşehir'e yardım almıyor diyenler ,var mı hala bilemem.
diyorlarsa gençlerbirliği maçını izlesin.

not: galatasaray.

not2: beyinsizin bir konuşmuş yine. ulan akp olmasa ligde bile olmazlardı. sen akp öncesi belediye takımlarının ön plana çıktığını gördün mü ? beyinsiz herif.
Yıllar sonra buluşan egemen-bekir ve senle buluşamayan ben... Sözlük gözyaşlarına boğulur.
yerli volverine. yalnız başarılı transfer olmuş o ayrı.
Başakşehir'in aldığı çok önemli bir oyuncudur. Doğru hamleler devam ediyor Avcı'dan. Fiko'nun yalamalarına karşı durabilirlerse bir sürpriz gelebilir.
başakşehir e gitmiştir. asi bücür ile tam buldular birbirlerini sonunda iki çirkef.
34 yaşında transfer yapmak kendine baktığının göstergesidir.

http://www.ntvspor.net/fu...-586be672c4168ab34067c17a
bu sezon sadece kupa'da forma giyer.
Para delisi vasat futbolcu. Öldü mü ne?
Zamanında parayı seçmeyip beşiktaşta kalsaydı, ilk 11de yeri garantiydi sürekli oynardı. Euro2016'yı da şampiyonlar ligini de kaçırmamış olurdu. Yazık.
Özledik geri dön reyiz.
Serdar Aziz'e o kadar para vereceğimize, bedavaya almamız gereken stoperdi.
33 yaşında adam, normalde tam defans yaşı.

31-34 yaş arası, tecrübeli defans oyuncuları çok iyi oynar.

terry tarzı bir defans..

şu yaşında oynasa, çoğu adamdan iyi oynar.
bursaspor'un alması gereken futbolcu. 2 yıl o bölgeye transferi düşünmeyiz.
egemene ne gerek var zaten defans hatti mhknin hakemlerinden oluşuyor adam ciddi ciddi fenerin defansindan sutundan bahsetmis zaten arkanda hakem lobisi var neyin taktik teknik yorumlamasi bu.
Çok sevdiğim bi abimdir kendisi.

4 büyüklerin 3 ünde başarıyla forma giymiştir, galatasaray'a fatih terim istemediği için gelmemiştir. Kendisinin gelmek istediğini birinci ağızdan duydum.

Velhasıl en son görüştüğümüzde isviçre'de ev ve araç sıkıntısı yaşıyordu, aştıysa mis gibi memleket, niye gelsin adam amk.
acilen takıma gelmesi gereken stoperdir.
hırslı, kuvvetli, tecrübeli, akıllı, kesici ve soyadında da görüldüğü gibi kimseden korkmayan bir abimizdir.
ligte 19 hafta geride kalırkan fenerbahçe 14 gol yedi. ligin en az gol yiyen takımı konumunda.
rakipleri maç başına maksimum 5 şut çekiyor, bunlardan da en fazla 2 tanesi isabetli oluyor ; eğer fenerbahçe'nin stoper tandemi egemen - kjaer olsaydı bu takım kalesinde şut falan görmezdi. bu kadarda iddialı konuşuyorum.

edit ; mili takımda da egemen korkmaz - serdar aziz tandemi bizi ileri götürür. evet