bugün

içmesi en keyifli biradır. tadından bağımsız bir havası vardır o şişeyi kafaya dikip tek nefeste bitirmenin.
hakkı yenen biradır.
Artik malt olarak uretiliyor. Sanki malt yokmus gibi, ustune bunu da malt yaptilar. Hayretler ve hayretler.
%100 malt düz şişeye evrilmiş, +1dinlenmiş zengin tatmış, ben beğenmedim. artık eski tombik şişelerde olmayacakmış, Efes malttan ne farkı kaldı anlamadım. Her boku bozuyorsunuz.
Eskilerin ve yaslilarin ictigi bira.
Kendine saygisi olmayan müptezel birası.
Bildiğin kamyoncu birasıdır. Evet.
karımı dövüyorum birası.
Hayatımda ilk defa içtim. Bu zamana kadar efes extra ve tuborg kırmızı içen birisiyim.

Içmeyin. Su gibi. Extra için. Paranıza yazık yani extra varken bunu neden satarlar?
8 lira olmuş amk.
Bir ara reklamı yapılmış. Evet.
yaz aylarında cadde bostanda her 3 kişiden 1 tanesinin elinde bulunur.
canımın içi bitanecik efesim seni çok seviyorum, sensiz bir hayat yaşayamam,hiç mi hiç ayrılmayacağız.
Malt varken neden bu anlatsana biraz.
Carlsberg varken tartismaya kapali bir konudur zannimca.
iyidir iyi.
Abeci birası.
görsel
şahsımın efes denince ilk aklıma gelen ürünü budur. üzerinde marka yazmasa bile efes olduğunu şıp diye anlarım ben.. çoğumuzun tabii ki benim de ilk içtiği biradır tombul şişe. lezzetine diyecek laf yok. zaten ondan lezzetlisi de yok. . birada kalite arıyorum diyorsanız ilk tercih etmeniz gereken bira bu olmalı.
izmir üretim olanı güzeldir.
Piyasadan kaldirilacak şişe. Ayrica dunyanin en kotu biralarindan birinin de içinde olduğu şişedir.
dünyanın en iyi birası.
sokak köşe başlarında apış arası biradır semt arasında ismi.bilen bilir bilmeyen öğrendi.
bir defa içtim tad alamadım ne yalan söyliyim. tuborg gold iyidir devam.
Şişesi bence coca cola şişesi ile birlikte gördüğüm en karakteristik şişedir.

şeklini görseniz hangi markaya ait olduğunu anında anlarsınız Coca-Cola şişesi gibi.