bugün

piç görünümlü efendi erkekten efdaldir. şark kurnazı mısın len sen?
Her yerdeler.
Bizdeki salağa yatan akıllı kız modeli gibi bir şey. Çok korkutucu, allah bizi böylelerinden korusun.
Piç görünümlü efendi erkeklerden daha fazla iş yaparlar.
Beni anlatmışsın teşekkür ederim.
(bkz: uydurmasyon kavramlar)

Kimsenin şahsına terbiyesizlik yapmayan adam piç değildir. Efendi olmayan insanı zaten ikinci görüşmende anlarsın. Ayrıca herkes hata yapar. insan kusurlu varlıktır. Bir anı bir anına uymayabilir. Yeri gelir şaka yaparsın dozu kaçar karşı taraf yanlış anlayabilir seni. insani ilişkilerde her şey mümkün. Önemli olan iyi insan olabilmek. Çevrendekilerin senin için aynen böyle söylemesidir.
Anam avradım olsun ben değilim. Ben piç görünümlü ultra piçim.
Dışardan yüzlerine dahi baktığınızda hiç tereddütsüz güven duyabileceğiniz tiplerdir bu erkekler. Sanılır ki efendi göründükleri için diğer gerçek efendi erkekler gibi kaybederler. Ama durum hiçte öyle değildir efenim. Zira bu erkeklerimiz efendi efendi yaparlar piçliklerini. Yeri gelir efendi görünürler yeri gelir piç olurlar. Gerçek efendi erkekler kızları her zaman yukarıda tutarlar bu da kızları havaya sokar işte burda da devreye bu efendi görünümlü piç erkekler girer ve kızın kalkan bir taraflarını efendice indirir. Kendilerine çok büyük sorumluluk düşmektedir zira düzeni sağlamak hiçte kolay değildir. Sorumluluklarını efendice yapmaya devam edeceklerdir kendileri her zaman varlar ve var olsunlar efenim.
piçliğin en tehlikeli cinsten olanıdır. ama öyle kötü olarak algılanmasınlar lütfen. zira efendi ve güzel çirkin her kıza yavşayan abaza erkeklerinin kızların egolarını tavan yaptırıp g.tlerini kaldırmasıyla oluşan sorunu bu erkekler kalkan g.tü indirmekle çözerler.
Piç görünümlü piç erkeklerden daha tehlikeli olan erkeklerdir.
görsel
sanırım bu benim. kendimden utandım..
yaklaşıma göre değişikilik gösteren erkek türüdür.
Efendilikten efendiliğe değişir.

Birisi vardır hayat görüşünden tut davranışa kadar düzgün bir tutum sergiler.

Diğer kişi vardır hiç bir şey yapmaz düşüncesini falan bilmezsin sadece sustuğu için efendi dersin.

Yani susuyorum ama asaletimden mi ne yoksa cahilliğimden mi onu bilmeniz lazım *
tam ifade olarak kuzenimdir, herkesin övdüğü fakat yemedik kız bırakmayandır.
görsel
Samimiyet arttıkça piçliklerini yavaş yavaş ortaya çıkaran, nasılsa karşı tarafta efendi imajını kurdum yanlış anlamaz, uyanmaz diye düşünen sinsi piçlerdir bunlar.

Kendilerine hanımefendi görünümlü kızları seçerler nitekim ruhları piç olduğu için zor olanı elde etme fantazisi vardır.

O seçtiği kız da kendi gibi sinsi sürtükse iyi anlaşırlar yok içi dışı bir bi kızsa zaten yol verir gider, elin piçiyle uğraşmaz.
yaş ilerledikçe erkeklerin büründüğü görünüm.
burada piçlik anneden kaynaklı mı yoksa cin fikirli anlamında piç mi diyoruz ayrıca bir sormak lazım,

ama fikrim; ortaokulda ve lisede çok vardı bunlardan hoca karşısında sus pus olup hoca gidince delikanlı havalar ve arkadan sektirmeler falan.
(bkz: başak burcu erkeği)
Hakkinda gerekli aciklama yapilan erkektir.

Spoiler aç.....

siyah giyinmeleri sayesindedir.

edit: siyah kumaş pantolon efendim. tum sır burada. digerleri taktigi pek bilemiyor diyorlar ki biz direkt isin kolayina kacalim kot pantolla pic gorunumu yakalayalim ama kazin ayagi oyle degil. bunu bir de kadife mor bir ceketle tamam eylemek gerek. bir de saclar kirlasmissa al sana hazir %100 efendi gorunumlu ibne. tatlı ama çok tatlı bir ibne.

Spoiler kapat.....
içten piçtir.
It's me.
Ortamına göreyse alırım bi boğa burcu.
Kandirikçilardir. En çok bunlardan korkacaksın zaten.