bugün

Mesajda don juan,gerçekte don bildiğiniz don.
Efendi don ama kendimi yedirmem.
bizden efendisi osmanlıda paşa.
görsel
Ortaya karışık.
Kızlar efendi erkek yerine piç tercih ettiği için piç erkek olmak makbuldür.
Valla efendi erkek olmayın abiler. Sevgiyi abartıp kıskançlık krizlerine grip kendinizi kaybediyorsunuz. Sonra da hayatınızdaki insanı kaybediyorsunuz.
Bu arada söylemeden geçemicem. Lanet olsun piç erkeklere.
efendilik taktiğiyle aynı anda bir kaç kadını götürmeye çalışan bir piçtim. Emekliyim artık yeni nesle taktik veriyorum sadece.
Efendi erkeğim. Çeşitli bad boyluklarım var ama efendilik sinmiş üstüme bir kere çıkaramıyorum. *
Erkek değilim galiba diye cevapladım.
Bir soru.
Piç değilim. Hafif piç olduğum dönem oldu ama genel olarak efendi erkek oldum. Pişman değilim. 26 kız arkadaşım oldu.

26.sı bana öncekilerin isimlerini bile unutturdu. inşallah ekimde düğün var.

Kızlar piç erkeklerden hoşlanır diyen eziktir. Evet bazı şuursuz kadınlar var ki ağzı küfürlü, kürdanımı bile emanet etmeyeceğim tiplere her şeylerini emanet ediyorlar ama bu şuursuz kızlar azınlıktalar.

Kızlar piç erkeklerden hoşlanır lafı lise ve belki üniversite ilk sınıflarda kabul görür. Çünkü o yaşlarda bu lafı kabul eden erkekler, kızlarla konuşmaya çekinen eziklerdir.

E bi kız senden hoşlanıyor bile olsa sen onla konuşmadıktan sonra ne yapsın? Kucağına mı atlasın? Tabiki kendisiyle konuşmaya cesaret edenle çıkacak. Yani piç erkekle. Sonra pişman olacak tabiki ama yaz oluyor bahar geliyor hormonlar dişileri de bi eş bulmaya itiyor. Sen de bi kızla konuşmaya çekinen, adamım diye gezen, yaz geldiğinde günlük mastürbasyon sayısını artıran biri olarak kalıp; "kızlar piç erkeklerden hoşlanır yea".

Lan düdük erkek ol da bi önce piç mi efendi mi sonra seçimini yaparsın.
Efendilik isteyen annesinin dizinin dibine gitsin.
Efendiydik, sonra ayranımızı döktüler, yine de efendi kaldık. Kişilik meselesi.
(bkz: efendi erkek)
maalesef efendi. efendi diyorum çünkü herkes bilir ki efendi erkek değil piç erkek değer görür.
piç bir efendiyim efendim.

öyle tanımlanıyorum.

saygılar.
Yerine göre değişir bu, karşındakini çözersem piçlik yaparken haz bile alırım ya da efendiliğim ile şaşırtırım.
Picse neye gore pic efendiyse neye gore efendi? Bazi picler var ki sadece cahil diye pic bazi efendiler var ki icine kapanik diye efendi. Yani ben picim ya da efendiyim diye gotunuz kalkmasin karsi taraftan bir sekilde tokatlanirsaniz ben bir bok degilmisim dersiniz. El elden ustundur.
Yer yer efendi yer yer piç.
Yerine göre, kişisine göre değişir dediğim durum.

Marilyn monroe sözü ile devam edelim: akıllı kadın, nerede aptal oynayacağını bilen kadındır der.

Bunu akıllı erkeğe uyarlarsak, akıllı erkek de nerede, kime karşı piç nerede efendi olacağını bilen erkektir. Yani yatakta efendi olmakla aile arasında piç olmak aynı şey, saçma.

içimizde her şey aslında. Önemli olan nerede, nasıl ortaya çıkaracağımız.
neye ve kime göre efendi/piç oluyor bu erkekler?

gözlemlediğim kadarıyla efendi erkekler 2 ye ayrılıyor;
kibirli olan efendi erkekler ve mütavazı olan efendi erkekler.
piç erkekler de 2 ye ayrılıyor;
dışardan efendi gibi görünen piç erkekler ve içi dışı bir olan piç erkekler.

siz onu bunu bırakın da iyi bir insan olun!
bir durum. kişi edindiği tavır, tepki, duruşuyla kendini belli eder zaten. içi dışı bir olmayı da belli eder, olduğu gibi görünmediğini de belli eder. onun için ben çok efendiyim ben çok fırlamayım demenin anlamı yoktur. iyi bir insan iyi bir vatandaş olmak daha önemlidir.
ikisi de. Dengeyi sağlıyorum. iyi insanlara karşı efendi, kötü insanlara karşı piçler nasıl davranıyorsa öyle. Tekmeyi basıyorum.
Efendiyim, ama keșke olmasaydim.ama șunu ogrendim
Seveni üzerler üzeni severler.