bugün

dota da sunstrike spell ini aktifleştirmeniz için basmanız gereken üç tuş, ardından hedef seçilir ve d ve ya f ye basılır.
(bkz: electric electronic engineering) aynı zamanda,
(bkz: 3e)
Konusacak birsey bulamayinca yazilan harf grubudur.
klavyede "w" harfini ıskaladığınızda browser çubuğunda sizi bekleyen cümbüş.
kızımı uyutmaya çalışırken çıkardığım ses(ninni diyemiyorum). yalnız alışkanlık yaptı kızımı uyuttuktan sonrada evde eee eee ee e diye dolanıyorum.
msn dilinde kullanılan kısaltmalardandır.
lafın sonunu getirememe durumu. konuşuyorsun fakat tamamlayamıyorsun. baykal çok yapardı. hala da yapıyordur.

garip bi şekilde mağazının birinde ne istediğini bilmeyen bi çocuk "eee" deyince aklıma ninni gelmişti. güldüm, öyle bi güldüm ki, artık mağazadan nasıl uzaklaştıysam nokta olarak gözüküyordu.
asus'un netbooklarına verdiği isim.
(bkz: mehmet ali birand)
üç e harfinin sıralanmasıyla oluşan anlamlı/anlamsız kelime.
(bkz: Electrical and Electronics Engineer)
nazan öncel'e ait bir şarkı.
(bkz: bana bir şeyhler oluyor)
msn messenger ın hayatımıza etkilerinden bir tanesi.
(bkz: asus eee pc)
hava atma anlamıda taşır.
- süleyman abi gözlükler çok yakışmış.
- eee herzamanki halim.
palavracı birine hadi devam et dinleyelim de bitsin şu palavran dememek için kullanılabilecek en uygun ünlem. (bkz: inceden laf sokmak)
bu üçlü harf öbeğinin sürekli tekrarlaması ile ninnilerin nakarat bölümü oluşur.bebeklere cok çektiren insanlar ,anneler "sus yoksa sana ninni söylerim" ile bebekleri uyutmanın yolunu bulmuşlardır.eğer bu ultimatomu anlamayan bebek olursa bebeğe periyodik olarak bu ninniyi söylerler.ve zavallı bebek de "yav ben uyursam bu kadın da ninni soylemeyi keser" diyip çaresiz teslim olmaktadır.
merakla dinlenen olayda ,

-hadi yahu sonra ne oldu hızlı anlat sadete gel

dinlenmek istenmeyen olayı dinleme zorunlulugunda

-sonra ne oldu bu mu yani

uyumaya çalışan bebeğe telkin.
(bkz: eee daha daha nasılsın)
bir ninni çeşididir.
zıçma anında zaman kaznmak için kullanılan can simidi.
-eeeeee haşmet abi dur açıkliyim abi...
bir soru cümlesine başlama biçimi
eee sana mi kaçtı