bugün

Fenerbahçe'deki ilk maçlarında da iş yapmaya devam etmiş ikilidir. Roma zamanlarında coşmuşlardı birlikte. Dünkü maçta da cengiz'in asisti ve Dzeko'nun golünü izledik.
Bir kerem aktürkoğlu - mauro icardi ikilisi değildir türkiye süper ligi için. Kerem ve icardi kendini geçen sezondan bu yana iyice ispatladı. Cengiz ve ünder ise uzun süredir lig maçı oynamadan sezona başlamış gaziantep ve ligin yeni kadrolu yeni ekibi samsunspor karşısında varlık gösterdi. Daha ciddi rakiplere karşı kendilerini görmeden yorum yapmayı yanlış buluyorum. Takip edip kararımızı verelim.
--spoiler--
daha ciddi rakiplere karşı kendilerini görmeden yorum yapmayı yanlış buluyorum
--spoiler--

E niye hasetlik ve kompleks yapıp olumsuz yorum yapıp sizin topçularla kıyaslıyorsun bilader? Adamlar ilk maçında asist gol yaptı dedik, ligin en iyi ikilisi oldu demedik ki. Neden kerem ve icardi diyorsun hemen? Belki kerem ve icardi'yi solda sıfır bırakacaklar? Zaten ben versus da yapmadım. Versus yapan sensin. Versus için çok erken olduğunu, yorum yapmanın da yanlış olduğunu söyleyip, "kerem icardi değiller ama ehi ehi" demek kendinle çelişmek olmuyor mu? Maks gs zekası aq.
Tabi türkiye’ nin futbol otoriteleri olan ubermensch fenerbahçe taraftarına göre onlar min ve kane gibidir. Bu futbol otoritelerine karşı çıkmak olmaz. Onlar öyle diyorsa öyledir, itiraz etmemek gerekir.
Hâlâ aynı cümlemi tekrarlıyorum, yukarıdaki entrysi maks gs aq. Hâlâ neler diyor ya. Okuduğunu anlama özürlüsü amk.
Hatta futbol otoritesi fenerbahçe taraftarına göre de bruyne ve haaland tadındadır bu ikili. Susmalıyız çünkü otorite konuşuyor. Konuş ubermensch !
görsel
dünyanın en iyi ikilisi olduğunu kimse iddaa etmemiş ebır. nasıl bir kafan var anlaşılır gibi değil.
Bütün avrupa liglerinin en formda ikilisi. Kerem ile icardi’ nin geçen sezondan beri yaptıklarını boşverin. Futbol otoritesi fenerli cengiz ve dzeko daha iyiyse haklıdır işte. Hatalıyız, susun !
Zeki ve sherlock holmes çıkarımlı futbol otoritesi fenerbahçelilerin yanında deli bir galatasaraylının eleştirdiği ikili.
Ayrıca kafayı yemiş, samimiyetsiz bir holiganım. Sizin üstat yorumlarınızın üzerine yorum yaparak haddimi aştım. Kusura bakmayın. Futbolu bilmem de bir şey fark etmiyor sizin futbol hazinesi bilgilerinizin yanında.
Affettiniz mi ?
Bu salak, ikide bir bize şu yüzden futbol otoritesi diyor. Çünkü okuduğunu anlamakta aciz.

Ben geçen hafta Antep'in bize karşı penaltı beklediği pozisyon için dedim ki, "bütün eski hakem ve yorumcular penaltı yok diyor, sadece sözlükteki gsliler penaltı diyor. Otorite siz misiniz? Neden sizin dediğini kabul edelim"

Bu salak da "siz değil, otorite biz fenerlilerindir, biz ne desek doğru olan odur" diye anlamış. Tam komedi aq.
Beşiktaş taraftarı ile birlikte türkiye’ nin en büyük futbol otoritesi olan fenerbahçe taraftarının beğendiği ve beğenmekte ısrar ettiği ikili.
Bu futbol hazinesi otorite karşısında futbolu bilmemesiyle tanınan bir galatasaraylı olarak artık bir şey yazmamayı uygun görüyorum. Bitti.
cengiz dün asiste kadar çok kötüydü, formsuz olabilir, kondisyonu olmayabilir, uçaktan indiği gibi sahaya çıkartılmış olabilir ama bu haliyle bile asgari bir asist yapabildi. başarıdır bu özetle.
bir de bunlara mesut özil eklenecekti ki gör sen başarıyı, sahi bir mesut özil vardı noldu o?