1. 1.
  casio gibi saatte bi dunya devinin çok sportif modeli
  (bkz: kordonu bile 94 model lpgli şahin kadar)
  ... hasnicktir
 2. 2.
  100 m water resist özelliğine sahip bir casio edifice ile 100 m'ye kadar dalabilirsiniz mesela denizde.
  1 -1 ... sen bana bu diyemezsin
 3. 3.
  fr. bina
  ... vermilion
 4. 4.
  ing. gösterişi büyük yapı, bina.
  ... dabaddah
 5. 5.
  casio edifice EFA-119 no'lu modeli, siyah arka planındaki LCD göstergesi ve ayarlandığında yaklaşık 35 derece bileğinizi öne doğru çevirdiğinizde otomatik olarak arka plan ışığını açması gibi özelliklerle göz kamaştırıcı bir şıklığa sahiptir.
  ... szdx
 6. 6.
  serinin tüm saatleri aynı özellikleri bulundurur. ancak bu seride saatten saate görünen fiyat farklılığı, yalnızca tasarımla ilgilidir.
  ... aslasavasmadanpesetme
 7. 7.
  casio'nun her biri birbirinden şık olan saat serisi, çelik kasa, çizilme ve darbeye dayanıklı organik cam gibi özelliklerin yanında kronometre olarak saniye ibresinin kullanılması hemen hemen hepsinde standarttır, satın alma girişiminden önce yetkili satıcıların belirlenmesi faydalı olacaktır zira piyasada epey sahtesi dolanan saatlerdir.
  ... sinirlenmicem
 8. 8.
  Irmak Karasu'nun yazıp yönettiği filmdir. Sinematografinin ve dans figürlerinin tavan yaptığı bir şaheserdir. Vimeo üzerinden fragmanını seyretmeniz mümkündür.
  ... elmalisodaa
 9. 9.
  termometre bulunan modelleri ancak saat kola takılı değilken ortam sıcaklığını doğru ölçebiliyor. Kullandıkları sönsör vücut sıcaklığından etkileniyor.
  ... balkoninsani