bugün

görsel

2000 tarihli radikal gazetesinin haberi.

edit: çomarlar yıllarca kucak kucağa hoplayıp zıplayıp akraba olduğunuz cemaat hakkında başka parti liderlerini eleştirmek size düşmemelidir.
2000'lerde gülen hükümetlere yanaştı ve sadece okullar kuruldu.

soru çalınma dönemleri, cemaatin sol görüşlü ve atatürkçü insanları ordu ve adelet sisteminden sindirme hareketleri hep akp zamanındadır.

ecevit döneminde fetullah ülkeye sıcak para sokan ve her yere okullar açan bir insandı.

bir siyasetçi için sıcak para ve devlet yerine yapılacak yurt ve okullar her zaman için karlıdır.

asıl zehrini cemaat akp döneminde kustu.

2005 de ben biliyordum arkadaşları alıp gaziantepe götürüp çaldıkları sınav sorularını ezberletiyorlardı.

2005 diyorum 11 yıl öncesi.

akp herşeyi biliyordu ve memnundularda. onlarda bizim adamımız bizim çocuklar devletteki konumları ele geçiriyor. elimiz güçleniyor diye bakıyorlardı bu işlere.

nitekim öyle olmadığı görüldü.

çakma siyasetçi manevralarıyla

- aa biz bilmiyorduk böyle olduklarını yalanını da anca siyasetten anlamayan orta kesim halka yutturdular.

bilen, siyaset takip eden kimse yemez bu yalanı.
Evet rte haric herkes suclu gene tabi ki. Oyle oyle aynen yola devam. Sayeniz de cok fena toslayacaz ama bu sefer devlet gercekten enkaz olacak, zamani da yakindir zaten.