bugün

gerçekten sorgulamak istediğim bir konu, aslında ankete giriyor lakin; özür dilerim..

yani bir düşününce sonuçta ben zarar vermiyorum, sadece nickimden dolayı mı bu kadar söylenenler..

ben sözlüğü gerçekten seviyorum, bir değeri var. iyi olmasını istiyorum.

biliyorum kopyala yapıştır yazarısın diyorsunuz; anlıyorum, haklısınız zaten hiçbir zaman size bu konuda bir şey demedim. ama insanlar (bkz: 8 0 dan sonra okula beşiktaş formasıyla gitmek) bu ve buna benzer bilgileri (!) mi arıyor? hayır.

bence herkes düşünmeli biraz.. ben tematik mode'u kullanan da bir insanım artık. yani eskisi gibi sözlüğün sol framesini sizin tabirinizle kirletmiyorum.

herkesten özür dilerim ve teşekkür ederim.
dangalak yazarlar kümesidir. bi yazarın sözlükte yazışı veya yazmayışı neden başka bir yazarı mutlu etsin ki veya mutsuz? okuma .mına koyim zorla sanki, milyon başlık var git onları oku. ece kscg nin yazıp yazmaması onların mutluluk sebebi olmuşsa gerçekten bomboş insanlardır heralde.
sözlüğü bu kadar çok sevmek resmen şizofrenlik sebebidir.
git başka birşey sev.
ece kscg gidince balon patlatacak yazarlardır.

(bkz: yazdıklarını düşündüm ve ağladım ece)
(bkz: msn var mı bura kasıyoda)
eğlenmek için insanlarla dalga geçmenin b.kunu çıkaran yazarlardır.
kesinlikle ben degilim.zira tanımam etmem.
"o gün ilk taşı günahsız olanınız atsın" bunu bir dizinin sürekli dönüp duran fragmanından şeettim.

akıllarını başlarına devşirmeleri gereken yazarlardır. o' nun sözlüğe hizmetleri liyakat madalyası ile ödüllendirileceği yerde, gitmesinden mutluluk duyacak olanlar var he mi?! deli deli olmayın. ece kscg, bir guiza olsa sözlükten gitmez, gitmesi teklif dahi edilemez.
salça nickli yazar varsa o dur.
düpedüz terbiyesizliktir. bu insan dininize mi küfrediyor siyasi liderinize mi? türklüğünüzle mi taşak geçiyor örfünüzle mi? ayıp lan.
bizzat içinde bulunduğum yazar grubudur. zira sözlüğünü seven insan copy paste yapmaz, saçma sapan entryler girmez, sözlüğü antolojiye çevirmez, yemek kitabını sözlüğe fırlatmaz. gerekirse imza da toplanacaktır.
--spoiler--
ne olur biraz özlet kendini ece, lütfen, adımdan nefret ettim zira.
--spoiler--
tek yaptığı entry girip sözlüğün arama motorlarında ön plana çıkmasını sağlamak olan bu yazarın gitmesini istemek düpe düz ahmaklıktır!

hayır size ne yaptı ayrıca? beğenmiyorsan sol frameden kaldır kardeşim!

(bkz: allah allah ya)
eğer varsa bu şekilde düşünen yazarlar, o zaman şunu da düşünmelidirler kendileri gittiği zaman hangi yazarlar mutlu olacak, düşüncelerinden ötürü kimse yargılanmamalı ve gitmesi istenmemelidir, "öyle ki bir kişiyi öldürebilirsiniz ama fikri asla."

"yazmalı ve fikirlerinin arkasında olmalı yazar."
baya bi çoğunlukta olan yazarlardır.

vikipedia'ya erişim henüz engellenmedi, biz de bulabiliriz sanırım çoğu şeyi. ha salçalı yemek tariflerine varım. ne demişler yemeğin salçalısı kadının, neyse konu karışmasın.
(bkz: az önce aklıma geldiydi) bi ece kc vardı salça salçalı bilem ne diyip duruyordu nerede diye..