bugün

sunucu ece erken'in kolundaki dövmeyi gösterme çabasıdır.

fox tv de yayınlanan rengarenk adlı magazin programında sunuş tarzına yeni figürler eklemesine sebep olmuştur kolundaki dövme, öyle ki onu göstermek için ters parande, takla, amuda kalkma, gibi eylemleri bile kendisinden görebiliriz birazdan.

(bkz: çok heycanlıyım çok)
dövmede "Made in Heaven" yazmaktadır. türkçe'ye; "cennet malı", "cennet yapımı" ya da "cennette üretilmiş" olarak çevrilebilir.

görsel
an itibariyle olimpiyatlardaki jimnastikçilere taş çıkarıyor adeta.
yapmacık birinin yapmacık davranışı.

(bkz: samimiyetsiz sarıkız)
önce sağ kolunda vardı sadece sağ kolunu hareket ettirip oynatıyorudu, şimdi sol kolunada yaptırmış inanılmaz dereede komik oluyo an itibariyle fox tv de programı devam etmektedir.
eski şöhretine duyduğu özlemi bas bas bağıran hareketlerdir bunlar.

ayrıca açmaya çalıştığım başlığın harfi harfine zaten açılmış olduğunu gördüm, ne dövmeymiş..
(bkz: görgüsüzlük)
kamera ya devamlı sağ tarafından çektirir kendisini.
ece erkeni dövmüşler. hayırlısı olsun.
ece erken'in ekranda yamulduğunu farkına varamadığı davranışıdır.
inşallah başka yerlerine de dövme yaptırı düşüncesinin alevlenmesine neden olur.
(bkz: görgüsüz)
apaçilerin yaptırdığı dövmelerden yaptırmış. made in turkey yazırsaydı daha bir sempatik olurdu sanırım. ama bu tip organizmalar ne yaparlarsa yapsınlar, iticiliklerinden kurtulamazlar.
şahsın hala ergen psikolojisinde olduğunun resimli kanıtıdır..
hala devam eden eylemdir.
ayrıca dişlerini yeni yaptırmış ve konuyu devamlı diş muhabbetine getirip yeni dişlerinin reklamını yapma peşindedir kendisi.
(bkz: komik)
cennette yapıldığından pahalı olmasından dolayı gösterme çabasındadır, hakkıdır.
(bkz: batan geminin malları)
dövmesini yaptırdığından dolayı çoçuklar gibi şendir, mutluluğunu başka insanlarla paylaşması orta yaş için komik olsa da normal bir durumdur.

-- baaakkk benim dövmem var senin var mı? hıh!! hem benim babam senin babanı döver bir kere.
(bkz: görgüsüz)
cennete gidebileceğini dövmeyle notere tastikletmek.
(bkz: #9663430)
yurdum dövmeli insanının takındığı klasik bi tavırdır. nerde birinin dövmesi var hemen gözünüze sokmaya çalışır. fotolarda dövmem gözüksün aman şöyle de böyle.
keşke dövmeyi başka tarafına yaptırsaydı dedirten girişimidir. göstersindi o zaman. hatta getirip gözümüze gözümüze soksundu. dünya bu kadar sıkıcı olmazdı bari.