bugün

nick altıma ilk yazdığında, uleyn benide keşfettiler sonunda dediydim. meğersem herkese söylermiş.
hayallerimle oynadın!
yeni bir yazar, hoş gelmiş.
beşinci nesilin en iyi tanıdığı yazar.
yeni yazarlara ilk selamı göndermeyi görev edinmiş izlenimi bırakan yazar. hoşbulduk efendim, saygılar...
son girdiği 25 entrynin 24 ü aynı olan yazar.

bkz:

---

dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)

---
zamanında kendisine hoşgeldiniz denilmediğinden , bu burukluğu yeni yazarların yaşamaması için uğraş veren eski bir yazar. (bkz: hoşgeldiniz)
yazar karşılama olayını aşıp artık moderatör karşılayan yazar. *
tekrardan yeni yazarlari karsilamaya baslamis yazar. sanirsam uzun suredir yazmiyordu, entrysine rastlamamistim... o zaman bir "hosgeldiniz" de benden...*
sözlüğe giren herkesin omzunu sıvazlayan misafirperver insan.
son 15 senedir candır canandır en uzak zamanlarda bile en yakın olmayı başarandır.
beşiktaşktır,asgddir,bosch,osmangazi belediyesidir,çaaaaaaaağğğrrııııııdır , past birektir, defansın belkemiğidir,
ama hepsini özetlemek gerekirse lafların çare olmadığı dünyalar güzeli bir insandır,kardeşimdir.
hoşgeldin denilecek yazar bırakmayan adam. şöyle bir kalıbı vardır;

yeni bir yazar.

(bkz: hoşgeldiniz) *
"hosgeldiniz" kalıbıyla bütünleşmiş yazar.
elinden kaçan kurtulan var mı bilmiyorum.
yollarda (bkz: welcome) paspasıyla gezdiği rivayet edilen yazar .
bir hoş geldiniz yazarı sanırsım. kanımca sözlükte böyle bir misyon yüklenilmiş kendisine.
(bkz: hoş bulduk)*
uludag sozluge gelen yeni nesil yazarlari, sozluk girisinde sicak bir hos geldiniz ile karsilayan kendisine tesekkur edilen yazar.
(bkz: hos bulduk)
güncel Önemli Başlıklar