bugün

Vefat eden eşine saygısı olmayan pislik heriftir. Ulan kadının ölüsü mezarda ters döner, kemikleri sızlar. Evet.
Edit: lan hayatına kimseyi almasın demedik.*
Eşinin ölmesini isteyen kişi beyanıdır acık ve net kafasından geçen soru.
Aklıma Abdülhak Hamit Tarhana getiren entry. Zira karısına aşık olan ona Makber adlı şiiri yazan adam eşinin cenazesinde tanıştığı başka bir kadınla evlenmiştir. Dayı biraz bekleseydin bari bu ne hız.
yargılamaya hakkımızın olmadığı erkektir. ölüm çok acı bir şey, allah kimseye yaşatmasın ama ölenle de ölünmüyor, hayat devam ediyor. elbette ki erkek de geri kalan günlerini yalnız ve mutsuz geçirmektense başka birini bulup onunla geçirmeyi tercih edebilir.
erkekler yemek yapamaz, ev işinden anlamaz, bu konularda bir kadına muhtaçtırlar. bu sebepten eşleri ölen erkekler tekrar evlenir.

bu durumun önüne geçmek için kendinizden büyük erkekle evlenin, bol bol dır dır yapın, o sizden önce ölsün...
Amcam. iki tane gömdü şimdi üçüncü adaylara yazıyor feysten.
Erkek adamdır. Mezarlıktan çıkınca kasketi çevirip hazırola geçer. Napsın adam o yaştan sonra elizabethin kahrı çekilmez lan.
Bizim bir komşumuz yaptı bunu. Eşinin 40 ı bile çıkmadan. Çok severdim ben merhumeyi. Beyin tümörü nedeniyle yitirdi yaşamını. Gencecik kadındı. 4 çocukla dul kaldı adam. 4 ü de erkek çocuğu. Tüm mahalle " daha 40 ı çıkmadı ayıp ayıp" dedi. Yeni eşini kimse sevmedi. Sırf o kadının yerine alıp getirdigi için tabi. Kadının bir suçu yok. O kadınlara da yazık. En baştan sevilmiyorlar düşünsenize. Bir de ölen komşumuz aylarca hastalık çekti en son ameliyattan sonra vefat etti.

Şimdiki aklım olsa o kadar tepki vermezdim. Sonuçta en az 1 yıl hasta yatan bir eş. 4 küçük erkek çocuğu vardı.

Bazı durumlarda olabilir. Kınamayayım. Büyük konuşmayayım. Ben ölsem eşim ne kadar iyi bakabilir oğluma bilemiyorum.
E baba hayatta olduğu için çocukta kesin onda kalacak. Iyi biri denk gelirse evlensin .
erkektir.

yalnız başlık ilginç.
eş diye başlamış sonra birden karıya dönmüş. orası şey geldi bana.
Siz ne yaşadığını bilemezsiniz. Normal midir bilemem ama olduysa olmuştur.
götü kaybetmiş erkektir. köyün delisidir.
çamaşırıydı bulaşığıydı bezmiştir önyargılı olmamak gereken erkektir.
Hiç öğrenci evinde yaşamamış erkektir. Ne demek işlerini yapamaz?
Benimdir..eşim beyin tumorunden rahmetli oldu..

1 çocukla kaldım..6 ay sonra evlendim..çok da iyi yaptım..5 yaşındaki cocugumu annesiz bırakmadım..kınayan olursa diyeceğim tek şey Allah sizlere yaşatmasın..istemem ki aynı duruma düşün..
Vefasız ve hayırsız erkektir.
(bkz: Abdülhak hamit tarhan)