bugün

--spoiler--
bırak DÜŞÜNCEYi RÜYA ANLATAMIYORUZ.
--spoiler--
(bkz: inci sözlük)
(bkz: google chrome)
öncelikle kafada oluşturulması gereken özgürlüktür.
kampanyanın, herkesin mutlaka okuması-incelemesi gereken bir internet sitesi var. izleyen arkadaşlar lütfen benimle işbirliği içinde olsunlar.
(bkz: açmayın dedeler)
anayasal hakları olarak parasız eğitim istedikleri için, sınırdan giren pkk lı militanların ayaklarına çadır adliye(kusura bakılmasın, daha kibar bir tanım bulunamadı) götürülerek ayak üstü yargılama ile serbest bırakılan faşist pkk lı katiller kadar olamayan öğrenciler bir an akla geldi ki alınan-istenilen cezalar malumunuzdur.

bu kampanyanın suçu ise, yıllardır hapis yatmak olur.

+ hükümete karşı silahlı örgüt kurup, hükümeti yıkmak için darbe planlıyor muşsunuz?
- evet, silahlı örgüt kurduk.
silahımız; oy,
örgüt karargahımız seçim sandığımız,
hücre evlerimiz, meydanlar.
+ asın bunları aq.
çoğu kişiler tarafından dile dolanan fakat uygulamada hor kullanılan düşüncedir. Değerini bir türlü anlayamadığımız kavram. değerini geçtim daha anlamını özümseyemedik ki. Bulunduğum bu coğrafya da milyonlar yaşarken bu milyonların içinde farklı fikirlere, düşüncelere tahammül edememek ne kadar da acı. Sahi ben ne saçmalıyorum yahu bu coğrafya da düşünceleri için öldürülen insanların olduğunu nasıl unuturum..
Unutmayın lütfen düşüncelerinize sahip çıkın ve sahiplendiğiniz bu düşünceler içinde kimsenin ölümüne sebep olmayın, olmasına izin vermeyin.