bugün

Biraz genclerle takıl kadın itibarimi zedeliyosun benim gibi adama hakarettir bu.
dün gözyaşları içinde küfrettiğim resmine bugün özlem ve sevgiyle öpücükler konduruyorum. umarım beni görüyorsundur.
görsel
Kimseni okuyacağı yok boşuna buralara içinizi dökmeyin. Olan oldu biten bitti giden gitti bunu sadece kabullenin en kolayı bu olur.
Günaydın cınıııımmm.
Okumaz.
çabuk sıç da çık ulan kakam var.
gizli gizli okuduğunu bilmediğimi mi sanıyorsun.
Tavşan dağa küsmüş dağın haberi var,
Ve demiş ki 'sanki bana bugs bunny.'
beraber planladığımız çoğu şeyi tek yapıyorum. doğrusu, son üç, dört aydır aklımın ucundan dahi geçmiyorsun. gül gibi unutuldun.
Olmayan okuyamaz ki, olsada okusa. Neler yazarım neler.
Insanların hayatına zorla girmeye çalışmayın istenmeyince ağır geliyor insana.
https://www.youtube.com/watch?v=aFfWMmWGcTk&t=2s
birgün böyle araba kullanmamı sağlayacaksın.
Ne güzel olurdu okusan.. Aradan geçen 17 seneye rağmen kabullenemedim bi çok şeyi.. Senden sonra tüm hayallerimizi gerçek kılabilmek için çok mücadele ettim.. Bi kısmını gerçekleştirdim de aslına bakarsan.. Görsen nasıl mutlu olurdun Kim bilir.. Devam etmeye de çalıştım aslında Yerine olmasa da yeniden sevebilmeyi istedim ama bana katlanmak o kadar kolay değil bilirsin.. Ama denedim.. Sadece o kadar becerikli değilim galiba.. Bu gün senin benden gidişinin yıldönümü.. Senden son aldığım mesajdan Bu yana mesajlaşmayı hiç sevmedim.. Sesini son duyduğum andan bu yana insanları pek iyi dinleyemedim.. Neden ve nasıl gittiğini sorgularken kendimi buldum zannedip defalarca kaybettim.. Kısaca sen gittin gideli Ben pek kendim olamadım.. iki kişilik yaşamak zormuş Onu farkettim.. Beceremedim Ama yine de mücadele ettim senin için, hayallerin için.. Hayallerimiz için.. için rahat olsun.. Güzel uyu..
Akşam TRT’de tutunamayanlar diye dizi Başlıyor.
10 derste almanca.
Herkes kendi hayatını yaşıyor, insanların aklına bile gelmiyorum senin bile.
Bırak millet galata'ya çıksın biz kaleiçi sokaklarında gezelim.

beraber geçirdiğimiz ilk günün ardından ‘sanki seni yıllardır tanıyorum’ demiştin.o günden sonra senden tamamen umudumu hiç kesemedim.etrafımdaki çoğu insanla ve en çok da kendimle mücadele edip seni bekledim... istediğim sen olmanı bekledim.evet şu an sen o’sun! hayallerimdeki gibisin ve sanki ben senin hayallerindeymişim gibi bana karşı sevgin.belki de gerçekten birbirimizi yıllardır tanıyorduk,çok çok yıllar önceden... kim bilir!
Beni hiç bırakma dedin 4 sene boyunca gerçekten seviyorum seni dedin ama kendi sözünü çiğneyip gittin noldu şimdi mutlumu oldun arkanda paramparça bi kalp bıraktın ne gurur bıraktın ne bişey sana olan sevgimden hep sustum ama ben sustukça sen hakaretlerini savurdun yazık sana gerçekten yazık yanına kalmaz kızım bir gün o pişmanlığı yaşıcaksın hiç merak etme sen yaşattığını yaşarsın adam gibi sevdim seni kendimden çok seni düşündüm ama fayda etmedi karşına hayvanın teki çıktığında anlarsın neyin ne olduğunu karaktersiz verdiğin sözlere ihanet edip gittin.
Yavrum nesini anlamıyorsun, liseli kıyafeti giyip türban takıcaksın diyorum ?
ücretli görüşenler daha havalı.
Aslinda ben hayallerime uzulmusum sana degil.
egonu ve gereksiz gururunu bir kenara bırak da dön canını yediğim. ben sana kızamam bile.
Yıllarca bekleyeceğimi bile bile gittin.