bugün

O olaydan sonra beni gözden çıkardın... varsın öyle olsun... ufacık bir hatadan dolayı böyle harcanmamalı insan... ne diyim hoşçakal... demek ki neymiş, fazla muhabbet tez ayrılık getirirmiş..
seni dileniyorum..
Sen benim saklı kentimsin.

Aslında yasaklı bir o kadar da bensin.
Sessizliğin edabiyatını yapmama lüzum yok,
Sen zaten edebiyatın ta kendisisin.
Artık gel ya vallahi gel.
keşke okusa. ulan bir gün dışarı çık seni göreyim söyleyeyim sana yeter lan.
öğretmenlik alan bilgisi sınavı için tam dört sene sonra aynı fakültenin aynı kapısından yine girdim. bu defa yanımda değildin. el ele göz göze uzun uzun sohbet ettiğimiz sıralar, birlikte uzanıp gökyüzünü izlediğimiz çimenler, edindiğimiz ve paylaştığımız ufacık dertler, ettiğimiz kavgalar ve ardından gelen sevgi dolu sarılmalar... hepsi o binanın duvarlarına, o koca bahçenin yollarına ve ağaçlarına hapsolmuş birer anı artık. ben seni çok sevdim, dört sene sonra o okulun karşısındaki simitçide annemle birlikte oturmuş yemek yerken orada ettiğimiz sohbetleri hatta orada ettiğimiz kavgayı ve ayrılma anımızı bile geri getirmek isteyecek kadar çok sevdim. olduğun yerde umarım çok mutlusundur. bir insana "sevgilim." demek kadar "eski sevgilim." demek de zormuş. bir insanı bugününde yaşatmak kadar geçmişinde saklamak da değer vermenin bir sonucuymuş. sen geçmişimde sakladığım tek insansın. benim senden başka eski sevgilim yok. senden başka bir hatıram da.
Hiçbirşey yapamadığım için özür dilerim.
Seni sevmek istemiyorum. Beni sevmeni de. iki yabancı olup başka yerlere ışınlanalım öbür türlüsü olmuyor fark ediyorum.
Gömleği iyi kokladın mı :QWE
ulan götveren

tam 3.500 istedin

1-2 hafta dedin

2 sene oldu

çık ortaya

damına goyacam senin.
Beni öldürmeni özledim. iyileştim,gel..
Seni seviyorum, bekletme beni hemen yarın gel.
Beni şuralarda uğraştırdın ya bunu da unutmayacam!
Bi hal hatır sorsan ne kaybederdin be sevdiğim?

Neden sevmedinki beni? Üstüne arkadaş olarak bile çabuk unuttun.
Uyuyamıyorsam sebebi sensin. Ama denk geliriz bi gün.
Edüt: bi de bana yalan söyleme ağzını yüzünü...
kanunlar izin vermiyor diye sana yapamadıklarımı yazmaya başladım. Tamamı cinayet ve kalbimdeki sadist beynimdeki katile saygı duruşunda.
bir şans daha çok mu bana gerçekten.
öncelikle "o kim amk?" dedirten önerme.
sabah birlikte kahvaltı yapmayı o kadar çok özledim ki. keşke sabah bana gelsen hiçbir şey konuşmadan birlikte kahvaltı yapsak. tek bir cümle bile kurmadan seni izlerdim öylece.
Çok acımasız davrandığım için üzgünüm.keşke gitmeseydin.
yıkıldı gitti artık yolunu bekleyen şehir,artık gelsen de bir gelmesen de bir .
Yaşattığını çekiyorsun, dileğim de buydu.
hemen hemen qcoin'e giriş yap. zengin olursun falan beni de kurtarırsın.

al referans linki.
https://initiativeq.com/invite/-C_ChnCD8P
Bir şeyleri çok sıkı tutmak, elimde daha fazla kalmasını değil, kayıp giderken avuçlarımı yaralamasını sağlıyormuş. Seni severken öğrendim.
affetmek için her gün bir sebep bulabilirken, nefret etmek için sebepler bulmaya başladım. her şey için çok geç oluyor.