bugün

derhal beni bulması gereken kızdır.
Helal olsun dediğim kizdir.böyle olacak arkadaş,yuzlerce insani toplayip,bi ton masraf edeceğine o parayla git balayini 2 hafta uzat.bize böyle kizlar lazim.
Benimdir.
Ayrıca sadece düğünde Takı töreni yapılır zanneden paracı kızlar nikah sonunda da Takı töreni yapılır takılacak takılar takılır korkmayın.

(bkz: fazla Takı takılsın diye düğün isteyen kız).
Var mı ki böylesi dedirtir.
malum kadınlar kızlar hava atma peşindeler hep birbirine.
illa şu da duysun bu da gelsin yok şöyle olsun eee bunun masrafını kim çekecek?
çekecek bir eşşek bulmuş ya onu duyuruyor.
böylesi yoktur.

bunun hayali ile yanıp tutuşuyor hepsi.
Gelsin benimle evlensin diyeceğim kızdır.
ooo alırım bir dal.

düğün istemeyen kız yoktur. sadece sözdedir.
hele bir düğün yapma ensende boza pişirir.

(bkz: ensede boza pişirmek)
az da olsa hala yaşamaya devam eden ve koruma altına alınan kız türüdür.
gerçekten akıllı kızdır. zira aşağıda linki yer alan habere göre düğün borçlanmasında sıralamada Türkiye yüzde 76 ile diğer Avrupa ülkelerinin açık farkla önünde yer alıyor. ikinci sırayı paylaşan italya ve Romanya’da bu oranın yüzde 31 olduğu görülüyor. sırf millete hava atacağız, şanımız yürüsün diyerek kalkıştığınız o masraflı düğünler ilerisi için mutluluğunuzu baltalayan bir kambura dönüşüyor. eğer babadan zengin vs bir yolla zengin değilseniz ayağınızı yorganınıza göre uzatın. saçmalamayın!

http://www.haberturk.com/...3u-dugun-icin-borclaniyor
Dost hayatı yaşayın kafanız rahat olsun be.
istese bir suç istemese de başka bir suç...

"düğün isterim" dese masraf çıkartan ve düşüncesiz kız...
istemese, neden istemiyor, akrabası mı yok ya da başka bir durumu mu var, aceleci kız, en güzel gününde mutsuz olan kız...ya da sonradan başınıza kakacak kız...

ne yapsa yaranamayacak kızdır.

belki oynamayı sevmiyordur.
belki saçma salak bir düğün pastasıyla insanların midesini bozmak istemiyordur.
belki size masraf çıkmasın istiyordur.
belki düğün salonlarını sevmiyordur.

kır düğünü ya da güzel bir konseptle otelde bir yemekle olacak bir düğün haricinde -ki bu da en az 10-15 bin liradır ve 200-250 kişi çağrılır- istenilecek bir durum değildir. iki tarafında buna maddi gücü yoksa öyle düğün salonunda pasta ve suyla düğün yapacağına nikahtan git daha iyi...insanları çağır, sade bir nikah...
bele kırmızı kuşakta takmayacaktır.
neden taksın ki ?
eski adet diyecektir.
Kabul Etmeyeceğim sevgili türüdür. Bir kere evleniyorum adam gibi düğün isterim arkadaşlarla eğlenmek Enişteye içirip ortaya salmak isterim.
Açıkcası ben istemiyorum niye başkaları eğlensin diye boşyere para harcayayım ki.düğün parası ödeyeceğime güzel bir balayı yeri ayarlarım gezerim tozarım. Nikah yeterlidir diye düşünmekteyim.
Düğün ailelerin istediği bişey. Bna göre gereksiz ve kimseyi memnun edemeyeceğin bir tören.bende istemiyorum hatta sadece düğün değil.sıfırdan ev döşeyip evliliği nasıl borç öderiz şekline sokmaya da karşıyım.her şey zamanla sözü negüzel bi söz.
Benim erkek kardesim evlendi oyle dugunsuz. Bir anda. Mecburen benim dugunum olacak.
Cunku annem diyor. Malum onca takinin vs gelmesi gerek. Yok ya ondan degil. Sadece biz burali degilizde burada dugun yapacaz. Annem hirsli.

Yoksa bende istemem dugun. Oyna yok ugras. Bi de bizim burda dugunler cuma basliyo. Pazar bitiyo. Salonda da evdede dugun oluyo.

Ee bi de kiz evinde ve salonda dugun. Hele mesafe uzaksa.
Valla zor is dugun.

Oysa iki dakkada nikah bitti olmali. Ama olmaz. Malum katlanacaz.
Gelecekti karımdır.
bakire madonna.
mantıklı kızdır.
hayatımda gördüğüm en saçma şeylerden biri de düğündür. ne kadar sevmediğin akraban varsa bir salonda davul zurna eşliğinde halay çekiyor. çok itici.
baktırın bi gebe miymiş?

(bkz: bu ne acele tatlım)
Ee çırağan da düğün yapacak param olmadığına göre standart bir yerde milleti doyurmak ve eğlendirmek için de para haryacamam. O parayla giderim gezerim, yaparım bir şeyler bulurum.
Ben aksam sevisicem diye tanımadığım bir sürü insan halaya duruyor, parasını da ben ödüyorum. Takdir ettiğim kız düşüncesi.
Mantıklı karar. Onun yerine güzel bir balayı daha uygun olurdu.. Sonrasında kafa rahat oh.
Akıllı kızdır. Milleti eğlendirecek diye milyonları döküp saçmaz. En güzel duyguların insanıdır.
Ailesi tarafindan da hos karsilanmaz, o gune kadar yiginla taki, para takilmistir bir suru dugunde. Geri gelmezse olmaz.