bugün

henüz karşılaşmadığım varlığına inanmadığım insan tipi.
Ablamdır. Kendisi şahin hayalleri kuran vitesi hayvan gibi değiştirmekten mutluluk duyan kolunu camdan çıkarmak isteyen (zor tutuyoruz) Tofaş aşığı bir kimsedir. Yazın sanayi de çalışmak istemesinden ayrıca korkuyoruz.
''düz vitesi'' dümdüz bir platform üzerine ''vites düğmeleri '' yerleştirilmiş düz panel sanan (!) hatta bunu soru formunda dile getirip soran kadınla karşılaşmasını,en az 5 dakika aynı ortamda bulunmasını istediğim kadın.
Kocası çok yakıyor diye otomatik vites almayan kadındır. Yıllık kaporta tamir masrafları yakıt masrafıyla karşılaştırıldığında, otomatik vites araca geçiş işlemleri hemen başlatılsa da bir müddet daha trafiğe dehşet saçılır. Ayrıca bu kadınlar, vites topuzuna tesbih takınca arabasına kimsenin ilişmeyeceğini düşünen ama pembe tesbihle daha çok dikkat çeken kadınlardır.
Emlakçıdır. Zira geçen gün beni ev bakmaya arabasıyla götürürken birde baktım i20 düz dizel.
Kadın rallici gibi kullanıyordu anasını satıyım daha arabaya bir bacağımı yeni atmışım karı gazla bi kökledi... Unutamıyorum ya bayağı Şok oldum.
Kemere yöneldim hemen neyseki deneyimliydi ki hala burda yazabiliyorum.
Annemdir. Kayseride buz tutmuş yollarda 1975 model opel kadett coupe ile az getirip götürmemiştir beni kreşe.

Ellerinden öptüğüm...
silifke'de otomatik vitesli arabayla kaza yaptıktan sonra "fitesli istedim otomatik aldılar" diye açıklama yapan konyalı teyzemizdir.
https://www.youtube.com/watch?v=neP4G1cD5mU
helal kadındır. el - ayak koordinasyonu gelişmiş kadındır. zeki kadındır zeki.
Örnekleri avrupada, türkiyeye oranla oldukca fazladır.
Otomobili iyi kullanmak, kullandıkça pratiklesme ile mümkündür. Ne kadar çok kullanırsan o kadar pratik olursun. Türkiyede kadın sürücü sayısı ne kadar ki pratikligi çok olsun. Bir ailenin bir arabasi varsa o bile lüks, güzel birsey. O arabayi da ya baba ya da abi kullanır kıza düsene kadaaarr... ölme esegim ölme...
yillardir kullaniyorum.
cok bir ozellik degil...
koyim amina araba kullasinda kazasız belasız düz otomatik fark etmez.
Araba kullanmanın zevkini alan kadındır.
Hele yokuşlar vardır ki, bağırta bağırta kalkmak ayrı bir haz verir.
Zorunlu not:hayır çorabımda uzun 2001 taşımıyorum. Hayır vitese "artık" tespih takmıyorum.
kullanir el freni ceker 2 den 3 gecerken tofask da gibi hisseder ama napsin ablasi otomatik alamadi para yogudu.
En sevdiği içki rakıdır. Evet.
zevk sahibidir nokta!