bugün

2023’ün önüne geçmek isteyen dış mihrakların ve fetönün bir planıdır.
Başkanlık sisteminş engellemek için oynanan evrensel oyundur.
güneş sisteminin içinden geçeceği düşünülen asteroid. gerçek olması halinde, mart 2017 hayal olacak.
bizim gezegen o salak (bkz: komutan logar)
Ben evlenip çocuğumu şu kucakta taşıma şeylerine koyup karımın elini sıkı sıkı tutup gezmeden çarpmasın sikerim anasını hatta daha aday yok zaten beklesin bir 50 yıl daha ben ölünce çarpsın.
Hayatta kalanlardan olmayı aşırı derecede isterdim. Tüm kirli paraların, ailelerin, nefretin, savaşın olmadığı bir dünya. Amına kodumun zenginleri diye bağıra bağıra gezerdim ak.
çabuk olsun....

(bkz: goradayız oğlum)
gelirse hayatta kalanlardan olmak isterdim açıkcası. düşünsenize hayatta kalan insanlar ile yeni bir dünya.
haberi okuduğumda oo şubat 2017 diyo daha 1 sene var dedim. 5-10 saniye sonra irkildim ulan zaten 2017'deyiz dedim.

kısacası sıçtık beyler sıçtık.
Sayısız holywood filminin başrolüdür. Bi türlü gemedi aq.
Acaba gercekten tam dünyanın üstüne doğru geliyor olsaydı şimdi hepimiz neler yapiyor olurduk. Ah vah edip ağlar mı? Yoksa yine böyle geyik mi cevirirdik?
görsel
(bkz: kuyruklu yıldız altında bir izdivaç)
Bizi çekemeyen dış güçlerin oyunlarından birisidir.
Kesin fetödür.
Cemaatler derhal harekete geçmeli, nazar duasıyla taşı şakkadanak ortadan ikiye bölmelilerdir.
Zira o taşı bilimsel yöntemlerle analiz etme kabiliyetine sahip değiliz.
O kadar hacı hoca yetiştirdik vergilerimizle bi halta yarasınlar amk.
Şimdi Gözler Eski hayvanat bahçesi müdürü ve şu anki tübitak müdür yardımcısı olan mustafa sancar da. Konuya getireceği bilimsel açıklamaları merakla bekliyoruz.
Bide şu kefen giyen amk şempanzeleri nerde gören varmı sağda solda ?
Eyy asteroid! Sen kendini ne sanıyorsun ya.
asırlarca üretilen efsanelerden bir başkasına konu olmuş kayacık. itibar etmiyoruz elbette.
oley ölmek üzereyim.
Hepimiz ölejjjeeez.
söz konusu asteroidin yörüngesini buradan inceleyebilirsiniz.
http://ssd.jpl.nasa.gov/s...cgi?sstr=2016%20WF9;orb=1
Lan olum ciddi misiniz ona göre sınava çalışmayı bırakacam. sonra g.te gelmeyim 1 yıl daha.

tanım: ygs den önce ulaşmasını istedğim taştır.
şirince'den yazıyorum; işte şimdi yarra yediniz!
abd li süper kahramanlar kurtarır bizi.
Dış mihraklar yine üzerimize oynuyor.
Hoşgelsin, Bir çay içmeden bırakmayız.
rabbime şükürler olsun.