bugün

göğsümüzü kabartan sonuç türk kadınları anketin sonunda yer almış, zirveye ise ingiliz kadınlar oturmuş!

"Hangi ülke en çirkin kadınlara sahip" anketinde, ingiltere açık ara farkla birinci olmayı başardı. Türkiye ise listenin sonunda yer aldı.

http://www.milliyet.com.t...anin-en-cirkin-kadinlari/
doğal güzelliklerini beğenmeyip yok botoksmuş yok estetik ameliyatıymış o tür ameliyatlara girerek doğal görüntülerini kaybettiren kadınlardır. açıkçası budur.
tabiki türk kadınları diye hemen cevap veriyorum. dış güzellik olarak o kadar çirkin olmasalarda iç güzellik olarak dünyanın en çirkin yaratıkları, şeytan onlar şeytan. birde şöyle bir söz vardır ki "kadınlar yılana benzer ne zaman sokacakları belli olmaz" diye. yani bu sözde sadece türk kızlarından değil dünyadaki bütün kızlardan uzak duralmasını söyler, haklıdırda.
çirkin kadın yoktur kardeşim az şey vardır.şeyy,neydi yahu onun adı?
(bkz: votka)
dünya ahiret bacım olacak kadınlardır..
(bkz: eda taşpınar)
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım)
ataerkil toplumun bir avantajıdır. ayıp, günah, kız kısmı içer mi, ayrılma kocanın dizinin dibinden bla bla diyerekten türk kadınlarımızı dünyanın saygı duyulan kadınları haline getirdiğiniz için şahsım adına teşekkürü bir biliyorum efendim.
Öncelikle Afrika, sonra da uzakdoğu ülkeleri kadınlarıdır. ingilizlerin de avrupa standartlarına göre çirkin olduklarını söyleyebiliriz.
biri de benimdir. ewed
Koca parası yerken sonradan görme oldukları her mimiklerinden taşan çakma sarışınlar.

Çirkinliklerini kategorize ettiklerim sizi!