bugün

az çok metal müzik bilgim olduğunu düşünüyorum ve bu düşüncelerimin ışığında dünyanın en boş metal grubu için;

(bkz: dragonforce)

abi bana sırf hız var diye ''vay baba müzik yaparlar kanka öyle deme'' demeyin, hız var, duygu yok!

şöyle bir benzetme de yapabiliriz: malsteen dünyanın en hızlı gitaristidir, doğru bir önermedir... ama gel gelelim birçok üstad da bilir ki hızlı olmak iyi gitarist olmak demek değildir... hız, teknik ve duygu(!) enstrüman hakimiyetindeki aranan niteliklerdir... bunun üçünüde yerine getiren kimdir?

(bkz: jeff loomis) tir.

gelelim dragonforce'a yukarda dediklerimi aynısını yazmama gerek yok... dragonforce bugüne kadar dinlediğim gruplar içerisinde en boş, en gereksiz grup. 1 iken 8 ile çarpılıp 10 eklenmiş gibi gösteriliyor, bu da beni hasta ediyor!!!
(bkz: bütün metal grupları)
biliyorum anket ama yazmam lazım. her ne kadar çok seveni olsa da coal chamber diyorum abi.
(bkz: destruction) beste namına hiçbirşey yok.tüm diskografisini toplasan 3 şarkı ya çıkar ya çıkmaz.
kimisi için hepsı.
(bkz: gorgoroth) yok böyle bir şey dinlemesi farzdır.
(bkz: hanzel und gretyl)
dolu olanı varmı ?
marduk demek istiyorum. ama eğer anket diye bir şarkı yaparsalar bundan vaz geçebilirim.
hiç üyesi olmayan gruptur.
(bkz: hacı metallica diye bir grup buldum adamlar bomba)
(bkz: rammstein)

böğürüyolar adamlar sırf yav...
boş metal grubu yoktur, az solo vardır.
(bkz: slipknot)
(bkz: all of them) * *
metal gruplarının ekserisi boştur.

ama boşluk iyidir; hoştur..
phoenix reign ve gwar
(bkz: korn)
(bkz: pentagram)*
(bkz: megadeth)
(bkz: lordi)